Слідчі в Кемеровській області почали перевірку повідомлень про фейковий ремонт дитячого майданчика. Про це повідомляє російське видання.

Якщо вірити фотографіям на сайті адміністрації Тісульського району, спортивний майданчик біля одного з житлових будинків застелений рівним сучасним гумовим покриттям. Однак місцеві жителі публікують в Інтернеті зовсім інші знімки - на них тренажери стоять просто на землі, серед щебеню і калюж. За їх словами, жодного покриття тут "не було і немає".

Втім, виявити обман неважко і самостійно, монтаж зроблений дуже "незграбно".

Як пояснила місцева влада виданню, покриття все ж постелили, але ще торік. А на зиму прибрали, щоб не зіпсувалося. Тепер воно повинно бути постеллено знову в термін до 20 травня.

За даними з сайту місцевої адміністрації, на благоустрій майданчика було витрачено понад 150 тисяч рублів.

Популярні новини зараз

Красуня-донька Ольги Сумської оголила пишне декольте в сміливій сукні: "Ви про що подумали?"

Українцям показали найгарнішу жінку світу: чоловіки ковтають слинки

Маленькі діти кілька днів жили з трупами батьків: "Тато чомусь весь почорнів"

Найкрасивіша жінка світу за версією чоловіків: як виглядає і хто вона

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", адміністрація міста Великий Устюг розмістила замовлення на виконання робіт з облаштування, обслуговування і демонтажу місць для прання і полоскання білизни.

       З документів, розміщених на сайті держзакупівель, видно, що початкова (максимальна) ціна контракту становить 210 тисяч рублів. Кошти виділяються з бюджету міста. За цю вартість виконавець повинен облаштувати місця для прання і полоскання білизни на річці Сухона до 31 травня, обслуговувати їх до 25 вересня і потім розібрати їх.

    У 2015 році на сайті держзакупівель вже був опублікований ряд замовлень, пов'язаних з організацією прання білизни на річках, в тому числі зимових - в ополонці. "Літня" закупівля була розміщена також адміністрацією Великого Устюга, а ось закупівлю на ополонку оголосили в Костромській області.