Слідчі в Кемеровській області почали перевірку повідомлень про фейковий ремонт дитячого майданчика. Про це повідомляє російське видання.

Якщо вірити фотографіям на сайті адміністрації Тісульського району, спортивний майданчик біля одного з житлових будинків застелений рівним сучасним гумовим покриттям. Однак місцеві жителі публікують в Інтернеті зовсім інші знімки - на них тренажери стоять просто на землі, серед щебеню і калюж. За їх словами, жодного покриття тут "не було і немає".

Втім, виявити обман неважко і самостійно, монтаж зроблений дуже "незграбно".

Як пояснила місцева влада виданню, покриття все ж постелили, але ще торік. А на зиму прибрали, щоб не зіпсувалося. Тепер воно повинно бути постеллено знову в термін до 20 травня.

За даними з сайту місцевої адміністрації, на благоустрій майданчика було витрачено понад 150 тисяч рублів.

Популярні новини зараз
Ось таким був дідусь "Запорожця": рідкісні кадри унікального прототипу із кузовом незвичайної форми Знову таке побачите не скоро: 22 червня обов'язково треба звернути увагу на небо ТЦК стануть "невидимками" для ухилянтів: про які повноваження говорять Потрібно терміново нести документи: українським пенсіонерам дозволили у червні "відновити" виплати
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", адміністрація міста Великий Устюг розмістила замовлення на виконання робіт з облаштування, обслуговування і демонтажу місць для прання і полоскання білизни.

З документів, розміщених на сайті держзакупівель, видно, що початкова (максимальна) ціна контракту становить 210 тисяч рублів. Кошти виділяються з бюджету міста. За цю вартість виконавець повинен облаштувати місця для прання і полоскання білизни на річці Сухона до 31 травня, обслуговувати їх до 25 вересня і потім розібрати їх.

У 2015 році на сайті держзакупівель вже був опублікований ряд замовлень, пов'язаних з організацією прання білизни на річках, в тому числі зимових - в ополонці. "Літня" закупівля була розміщена також адміністрацією Великого Устюга, а ось закупівлю на ополонку оголосили в Костромській області.