Адміністрація міста Великий Устюг розмістила замовлення на виконання робіт з облаштування, обслуговування і демонтажу місць для прання і полоскання білизни.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це повідомляють російські ЗМІ.
З документів, розміщених на сайті держзакупівель, видно, що початкова (максимальна) ціна контракту становить 210 тисяч рублів. Кошти виділяються з бюджету міста. За цю вартість виконавець повинен облаштувати місця для прання і полоскання білизни на річці Сухона до 31 травня, обслуговувати їх до 25 вересня і потім розібрати їх.
"Місця для прання і полоскання білизни - це спеціально обладнані металеві конструкції - полоскалкі, в основі яких кілька металевих поплавців, з'єднані між собою дерев'яними трапами і обладнані дерев'яними поручнями з дерев'яними столами-настилами", - уточнюється в технічному завданні. Зараз аукціон знаходиться на стадії подачі заявок.
У 2015 році на сайті держзакупівель вже був опублікований ряд замовлень, пов'язаних з організацією прання білизни на річках, в тому числі зимових - в ополонці. "Літня" закупівля була розміщена також адміністрацією Великого Устюга, а ось закупівлю на ополонку оголосили в Костромській області.
Варто відзначити, що спеціальні детективи підтвердили факт зовнішнього впливу на роботу Парламентської Асамблеї Ради Європи.
Відомо, що спеціальні слідчі викрили системну діяльність деяких депутатів, яка суперечить етичним стандартам. Через стислий термін розслідування група сконцентрувалася на фактах корупції в користь Азербайджану, але цією країною проблеми не обмежуються. Про це стало відомо завдяки звіту слідчої групи.
"Під час роботи до нас надійшла інформація про нестандартні ситуації, які пов'язані з іншими країнами", - заявив голова слідчої групи Ніколас Братца.
За його словами, в ході розслідування було зібрано достатньо доказів щодо сімох діючих та колишніх депутатів ПАРЄ, які діяли в інтересах Азербайджану всупереч етичним стандартам Асамблеї.
"Члени ПАРЄ, а також члени секретаріату ПАРЄ отримували численні подарунки... Ми не маємо достатніх доказів, щоб довести, що конкретний подарунок був отриманий в обмін на конкретне рішення. Проте ми вважаємо за необхідне підкреслити відсутність прозорості у питанні отримання подарунків", - додав Братика.
Інформація про систематичний підкуп делегатів ПАРЄ урядом Азербайджану була опублікована в 2012 році. ПАРЄ не реагувала на ці повідомлення до 2015 року, коли частину з них підтвердила італійська поліція після затримання екс-депутата Луки Валонте.
Після скандалу з екс-главою ПАРЄ Педро Аграмунтом проблема корупції в ПАРЄ стала ще більш гостро. ПАРЄ та Комітет міністрів Ради Європи прийняли рішення про створення незалежної слідчої групи. До її складу увійшли колишній президент Європейського суду з прав людини Ніколас Братца, авторитетний французький суддя у відставці Жан-Луї Брурье та колишня суддя ЄСПЛ Елізабет Фура.
Чи можливо обійти систему ProZorro?
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що США назвали головну проблему України, і це не корупція.