Будинок в Криму біглого президента Віктора Януковича перейшов у власність компанії "Берег", яка пов'язана зі структурами Сергія Руднова, Геннадія Тимченка, Сергія Ролдугіна і Миколи Шамалова: всі вони близькі до президента РФ Володимира Путіна.Як повідомляє Lb.ua, такого висновку дійшли журналісти проекту "Муніципальний сканер".

Сім'я Януковичів приватизувала базу відпочинку на мисі Айя в 2007-му році, тоді було приватизовано і "Межигір'я". Як тільки документи опинилися на руках, по периметру звели кілометровий паркан, реліктові дерева доживали свої останні дні, а будівництво почалося повним ходом. Після анексії Кримського півострова і ганебної втечі українського президента севастопольська прокуратура подала судовий позов з приводу знесення незаконних споруд (КПП, берегоукріплення, котельня) на віллі Януковичів. Суд позов схвалив і постановив демонтувати самовільні споруди, але міський суд скасував це рішення і все залишилося на своїх місцях.


Геннадій Тимченко


Влітку 2015-го проросійський громадський діяч Володимир Гарначук спробував оглянути територію вілли, проте наткнувся лише на глуху огорожу і охоронців, які відправили його назад з загрозою "не доїхати додому". У січні наступного року губернатор Сергій Міняйло, який зараз займає пост представника президента в Сибіру, ​​заявив на прес-конференції, що домагається знесення височенного паркану, а саму споруду можуть передати у власність російській владі.

Популярні новини зараз

Марина Боржемська з дітьми розповіла про стосунки з колишнім чоловіком: "Не маю ярого бажання бачитися"

Леся Нікітюк готова стати конкуренткою Олі Поляковій: "Мене кинув Андрій, Саша, Петя та Юрій"

Катерина Кухар похвалилася дитячим фото і розповіла, в кого вдалася такою красивою: "Порода видна"

Білява зірка "Жіночого кварталу" Лєра Товстолес подражнила замерзлих українців фото з відпочинку

Показати ще

Сергій Ролдугін


Хоч паркан так і не знесли, вілла перейшла у володіння друзів Путіна. У травні того ж року всі об'єкти від ТОВ "Норд-2007", які були у власності родини Януковичів, перейшли до ТОВ "Шанс", кінцеві господарі якого Борис і Юрій Ковальчуки, вони ж співвласники банку "Росія" і дуже близькі друзі російського президента.


Микола Шамалов


Пізніше "Шанс" продає садибу компанії "Берег", а прилеглі території здає в оренду. Якщо вірити даним Росреєстру, зараз будівництво закінчено на 70-90%. Гендиректор "Берега" - Павло Зайцев, який обіймає аналогічну посаду в НП "Розвиток Ринку Ефективних Інвестицій".

Воно, в свою чергу, належить вже відомому нам Геннадію Тимченку, а також Петру Колбіну - колишньому акціонеру Gunvor. Близьку дружбу з Путіним водить з далекого 1954 року. Він же обіймає посаду співзасновника НП "Відродження традицій і культури заміського відпочинку "Південний парк" разом з Миколою Шамаловим (як і Тимченко, Шамалов є співвласником банку "Росія").


Сергій Руднов


Компанія "Берег" належить "Голден гейт" (керує Павло Зайцев), і обидві знаходяться в заставі у банку "Росія" по іпотеці. ТОВ "Волна", яка є власником цієї будівлі, через ТОВ "Ікар" належить Сергію Руднову (батько покійний Олег Руднов). У період з 2009 по 2012 роки "Волна" належала путінському другу Сергію Ролдугіну і Владиславу Копилову - співзасновнику некомерційного партнерства "Підтримка дитячого спорту".Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що конфісковані гроші Януковича вже знайшли нових господарів.