Останні декілька років Російська Федерація тільки тим і займалася, що відштовхувала від себе Україну і в кінці кінців домоглася того, що українське населення просто боїться своїх сусідів.

Про це в ефірі "Ехо Москви" заявив російський історик Микола Сванідзе. Він пояснив, що останнім часом Росія робила все можливе і неможливе, щоб звести відносини з Україною нанівець. "Україна, яка йшла після розвалу СРСР паралельно Росії, вона тепер йде в абсолютно іншу сторону. Приєднавши Крим і заохотивши або організувавши, я вже не знаю, ситуацію на Донбасі, ми домоглися головного - ми відштовхнули Україну. І Україна пішла від нас на Захід", - заявив Сванідзе.

Також він зазначив, що коли в українців питають, чому вони відокремлюються від росіян, якщо раніше все було добре, ті просто не розуміють, про що йде мова. "Вони нас бояться, вони нас просто бояться. Ось цього ми домоглися", - заявив історик і підсумував, що за останні роки це найбільша стратегічна поразка в міжнародній політиці Росії.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, скільки отримують путінські найманці за вбивство українців.

Популярні новини зараз

На Львівщині зникла русява красуня в рожевих кросівках - батьки виплакали всі очі

Наташа Корольова слізно просить про допомогу: атрофія рук і ніг, часу обмаль

Синютка може відібрати мерське крісло у Садового - останні дані екзитполу

Відмовився від громадянської панахиди, сам ніс труну на плечах: Бондарчук дивно повівся на похороні матері

Показати ще