Останні декілька років Російська Федерація тільки тим і займалася, що відштовхувала від себе Україну і в кінці кінців домоглася того, що українське населення просто боїться своїх сусідів.

Про це в ефірі "Ехо Москви" заявив російський історик Микола Сванідзе. Він пояснив, що останнім часом Росія робила все можливе і неможливе, щоб звести відносини з Україною нанівець. "Україна, яка йшла після розвалу СРСР паралельно Росії, вона тепер йде в абсолютно іншу сторону. Приєднавши Крим і заохотивши або організувавши, я вже не знаю, ситуацію на Донбасі, ми домоглися головного - ми відштовхнули Україну. І Україна пішла від нас на Захід", - заявив Сванідзе.

Також він зазначив, що коли в українців питають, чому вони відокремлюються від росіян, якщо раніше все було добре, ті просто не розуміють, про що йде мова. "Вони нас бояться, вони нас просто бояться. Ось цього ми домоглися", - заявив історик і підсумував, що за останні роки це найбільша стратегічна поразка в міжнародній політиці Росії.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, скільки отримують путінські найманці за вбивство українців.

Популярні новини зараз

Надя Дорофєєва в сміливому монокіні похвалилася шикарною фігурою на яхті

Молитва про зцілення від хвороби: сильні слова, які вилікують від недуги

Пішов з життя відомий радіоведучий після двотижневої коми: "На голову впала..."

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще