Пауло Коельо – бразильський письменник, який за останній час став одним з найпопулярніших в світі. Він народився 24 серпня 1947 року. Зараз на його рахунку понад 20 романів, які продаються у всьому світі. А його "Алхімік" все ще одна з найпопулярніших книжок у світі. І в честь дня народження Пауло Коельо ми вирішили розповісти вам цікаві факти про письменника.

Цікаві факти про Пауло Коельо

У 2009 році Пауло Коельо потрапив в Книгу Рекордів Гіннеса, за книгу, як найбільше перекладалася на інші мови - роман "Алхімік".
На даний момент у Бразилії існує Інститут Пауло Коельо, який фінансується виключно за рахунок гонорарів письменника. Це заклад опікується майже трьома сотнями дітей, і надає допомогу літнім людям.
У квітні 1999 року, у Ватикані Пауло Коельо був прийнятий Його Святістю папою Римським Іоанном Павлом.

Пауло Коельо перший немусульманский письменник, який зумів відвідати Іран з часів революції 1979 року. І зробив він це не даремно, після його візиту Міністр з питань культури та ісламу вперше дозволив публікацію іноземної книги в Ірані.
Незважаючи на те, що Коельо знають у всьому світі, а його книги продаються у величезних кількостях, багато критиків все ще говорять, що він не найкращий письменник. Пояснюється це тим, що його книги надто прості і нагадують серії "допоможи собі сам".

Коельо дуже любить подорожувати. Він встиг побувати Мексиці, Болівії, Перу, Північній Африці. Письменник згадує, що всього з 100 доларами в кишені проїхав всю Європу.
До речі, він зовсім не любить журналістів, зате, як і будь-який бразилець обожнює футбол. А ще він дуже любить ходити пішки, і просто гуляти: у 1986-му поет здійснив паломництво – подолав шлях довжиною в 500 миль або приблизно в 800 кілометрів.
У письменника є татуювання метелика на руці. Він зробив його після своєї 4 весілля. Сам Коельо зізнавався, що терпіти не може обручок.

Популярні новини зараз

Олег Винник подарував "Діаманти" Еліні Іващенко, про Таюне забув: "Так добре вдвох"

Не власник, а водій: копи розповіли водіям про нові правила на українських дорогах, готуйте документи

Багатодітна мама Анастасія Приходько звернулася до Бога у важливе свято: "Прошу тільки одного"

Абсолютно оголена Ольга Сумська приголомшила українців: "Це занадто!"

Показати ще

Нагадаємо, що сьогодні, один з найпопулярніших письменників у світі Пауло Коельо відзначає свій 70-й день народження.