В Україні з початку наступного місяця очікується переважно тепла погода. За даними синоптиків, середньостатистична температура повітря буде на 1-2 градуси вище норми, тому прощатися з літом ще зарано.

Погода в Україні: прогноз на вересень 2018 року

Як зазначила в ефірі одного з українських телеканалів заступник начальника відділу метеорологічних прогнозів Українського гідрометцентру Наталія Голеня, середня температура у деяких регіонах може досягати навіть + 38 градусів.

"В середньому середньомісячні температури будуть вище на 1,5-2 градуси, але з імовірністю 55%. Осінь буде різна, як і літо, і зима. Будуть теплі періоди з бабиним літом, будуть і дощі. Цього ніхто не спрогнозує, неможливо, звичайно. У нас в вересні максимальні температури на території України можуть досягати 30-35 градусів, навіть на півдні Одеської області і 38 градусів", - прокоментувала вона.

Що стосується жовтня, то він також не поспішатиме із холодами: осінь загалом виявиться теплою та приємною, принаймні, її початок. Відносно висока температура повітря буде утримуватися як в денний, так і нічний час. Але наприкінці другого місяця осені практично одразу можна чекати на проливні дощі, що будуть супроводжуватися різким похолоданням та вітряною погодою.

Як і в попередні роки, останній осінній місяць швидше виглядатиме, як перший зимовий. До середини місяця більшість території країни опиниться під впливом різкого похолодання, снігопадів і навіть хуртовин. Такі ж погодні аномалії характерні для 2016 та 2017 років, коли зима починалась набагато швидше, аніж це заплановано у відповідності до розподілу пір року.

Дивіться: Вересень в Україні буде теплим - Укргідрометцентр

Нагадаємо, українцям розповіли, як правильно і швидко визначити тривалість життя.

Як повідомляв Знай.ua, Супрун дала дієві поради українцям щодо раціону.

Також Знай.ua писав, з наступного року в Україні почне діяти так званий ринок електроенергії, через що тарифи на світло будуть стрімко зростати.