Вже не перший тиждень українські пенсіонери оббивають пороги поштових відділень та банків в надії отримати хоча б мізерні, але законно зароблені виплати від держави. Та як виявилося, грошей на них у бюджеті фонду не передбачено, просто бабусям та дідусям про це "забули" сказати.

Затримка пенсій в Україні: вас дурять?

На цьому на своїй сторінці у Facebook наголосив юрист, блогер Михайло Шнайдер. Він нагадав: кілька днів тому міністр соціальної політики Андрій Рева на всю країну обіцяв – підконтрольне йому відомство запровадить нові правила.

Згідно з ними, громадяни пенсійного віку зможуть самі обирати, працювати далі, чи відмовитися від фінансового забезпечення держави. При цьому звільнитися доведеться одразу.

"І це не просто чергова "геніальна" ідея від Андрія Олексійовича. Це крайня необхідність. На даний момент грошей в Пенсійному фонді просто немає. У чому нещодавно переконалися мільйони українських пенсіонерів, які більш десяти днів не могли отримати пенсійні виплати. Ось така фантастика. Гроші на величезні зарплати Реві, Гройсману і іншим Коболєвим є завжди. А на пенсії літнім людям ні. Тому і придумують нові способи скоротити кількість пенсіонерів і заощадити на українцях, адже на собі, ці хлопці економити не звикли ...", - підсумував Шнайдер.

Популярні новини зараз

Ірина Федишин з нескінченними ногами затьмарила інших зірок: "Прем'єра"

Дівчинка народила в 11 років від великого кохання: як склалася доля наймолодшої мами і трьох малюків

Вагітна дружина Віктора Павлика показала, як розважається в Єгипті без чоловіка

Матерям 10 років, батькам-1: українці хочуть "накинути" стажу за виховання дітей

Показати ще

Дивіться: реакція українців на скандальні заяви Андрія Реви

Нагадаємо, українська поліція викрила масштабні шахрайські схеми щодо нелегального перетину кордону. Як повідомляв Знай.ua, діти чиновників поїхали на відпочинок замість дітей бійців АТО. Також Знай.ua писав, українські політики в своїх деклараціях за 2017 рік вказували покупку елітний машин за вартістю, яка була в десять разів нижче ринкової.