У 2019 році пенсійна реформа запропонує чергові нововведення. Пенсії будуть індексуватися за особливою методикою.

Про це розповів експерт з питань пенсійної реформи Тарас Козак, передає zi.dn.ua.

Ця методика передбачає збільшення розмірів пенсій на 50% від рівня інфляції, зафіксованої у попередньому році, і на 50% — від показника зростання середньої зарплати в тому ж році.

Популярні новини зараз

Маски назавжди, щеплення для дітей і "примарний" імунітет: вчений розвінчав популярні міфи про коронавірус

Без черг і папірців: українцям показали простий спосіб дізнатися розмір нарахованих субсидій

Настя Каменських зайняла місце Каті Осадчої після пологів: розповість про весілля Alyona Alyona і "походеньки" Клопотенко

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

Наприклад, якщо рівень інфляції в цьому році досягне 12%, то пенсія в наступному підвищиться на 6%. Точно так само вважається і від зарплати. Піднімуть її в цьому році на 14% — значить, пенсія в майбутньому році збільшиться на 7%. Виходить, якщо в поточному році розмір пенсіонер отримував 1 850 грн, то при передбачуваних рівнях інфляції і зростання середньої зарплати в 2019 році пенсія збільшиться на 240,5 грн. (1 850 х 6% + 1 850 х 7%).

Як раніше поратл "Знай.uа", Володимир Гройсман просто цинічно плює українцям в обличчя, гордо заявляючи про підняття пенсій. Збільшення виплат на 2 долара він виставляє, як величезне досягнення.

Про це написав блогер Михайло Шнайдер на своїй сторінці в Facebook. Він зазначив, що таку заяву вже навіть сміху не викликає, а цинізм, з яким зубожіння українців підноситься, як досягнення, просто не вкладається в голові.

Нагадаємо, в Україні першу чергу підвищення пенсій необхідно "чорнобильцям" і людям з великим трудовим стажем і маленькою зарплатою.

Про це заявив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко в одному з українських телеканалів.

"Найбільш гостре сьогодні питання для "чорнобильців", і потрібно вважати однією з головних проблем пенсійної реформи ще те, що дуже маленьку надбавку до пенсії отримали люди з великим трудовим стажем 35-45 років, але маленькою заробітною платою... Ми працюємо і президент звертався до уряду, і глава уряду обіцяв, що все-таки питання великого стажу і маленьких зарплат повинні бути переглянуті", - підкреслив він.

Зазначимо, ппро попередніми даними, з 1 липня мінімальна пенсія зросте до 1435 грн, а максимальна — до 14350 грн.

Як розповіли в Пенсійному фонді з 1 липня 2018 року збільшується розмір прожиткового мінімуму.