Росія таємно випробувала ракети противоспутникового перехоплення системи протиракетної і протикосмічної оборони А-235.

Відомо, що тестування відбулося 26 березня в Плесецьку. Пентагону вдалося його зафіксувати.

Цю інформацію передає The Diplomat.

Усього Росія провела вже шість випробувань, чотири з яких стали успішними, включно з останнім. Вперше старт ракети був здійснений зі штатної рухомої пускової установки, розробленої спеціально для цього комплексу. Відомо, що раніше старти проводилися з випробувальних пускових установок.

За даними американських військових, протисупутникова зброя Росії включає в себе, зокрема, випробовувані системи С-500 і А-235.

Популярні новини зараз
Кому як пощастить: ПриватБанк виплатить клієнтам від 150 до 5000 грн Фанати засудили Могилевську за заохочення доньки: "Не зробили висновків..." Попрощаєтесь зі своїм житлом? Що станеться з ухилянтами у новому законі про мобілізацію Через це пройдуть всі чоловіки: українцям підготували нове правило
Показати ще

The Diplomat запевняє, що навколо Москви буде розгорнута система протиракетної оборони вже до кінця року. Вона буде заснованою на комплексі A-135 з модернізованою протиракетою 53Т6.

Раніше, на висоті близько ста кілометрів, вона продемонструвала успішне перехоплення цілі.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", момент запуску нової міжконтинентальної балістичної ракети важкого класу "Сармат" Міністерство оборони Росії продемонструвало всьому світові. Кадри запуску були опубліковані в YouTube, на сторінці оборонного відомства РФ.

На відео можна побачити, як чорно-біла ядерна ракета злітає в небаса. Також записаний момент відділення спрацював порохового акумулятора тиску, призначеного для виштовхування ракети з шахти до того, як включаться основні двигуни.

Також портал повідомляв про те, що в мережі з'явилися фотографії радянських орбітальних кораблів багаторазового використання "Буран". Фото з космодрому "Байконур" був опублікований на сторінці Ukr_Che в Twitter.

Зазначається, що "Бурани" створили в рамках програми "Енергія-Буран", - кораблі призначалися для виведення на орбіту, обслуговування космічних апаратів, космонавтів та вантажів, проведення військово-прикладних досліджень і експериментів з використанням зброї. Ряд технічних рішень, отриманих при створенні "Бурана", стали корисними для подальших розробок як в РФ, так і за кордоном.