В Україні не проводять перепис, так як нинішнє керівництво боїться втратити владу в країні. Про це розповів глава політичної партії "ОСНОВА" Андрій Ніколаєнко.

"Перепис покаже, що українців стало не тільки менше і багато з них виїхали, а перепис покаже, що виборців стало менше. А кожна влада любить маніпулювати списками виборців, щоб утриматися на плаву", – зазначає він.

Політик наголошує, що зараз це особливо важливо з Донецьким регіоном.

Фото політика

Популярні новини зараз

Slavia змінилася до невпізнання перед розлученням з Дзідзьо: "Море можливостей"

У родині Тараса Тополі біда, сльози рікою: "Спочивай з миром..."

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Полякова зробила Дзідзьо непристойну пропозицію перед розлученням

Показати ще

"Сьогоднішня влада не хоче, щоб вибори президента і парламенту проходили за участю окупованих територій. Тому що, коли ці регіони повернуться, вони не будуть голосувати на Петра Порошенка і його команду. І влада робить все, щоб була блокада Донбасу і взагалі не проводився перепис населення", – додав Ніколаєнко.

Глава "ОСНОВИ" підкреслив, що його партія пропонує ряд змін до виборчого законодавства.

"Прибрати мажоритарну систему і зробити відкриті партійні списки. Також варто ввести процедуру праймеріз. Ввести електронне голосування, яке зможе залучити молодь на вибори", – зазначив він.

Раніше Андрій Ніколаєнко повідомив, що в кожному місті України є бізнесмен-ентузіаст, на якому все тримається.

Політик зазначив, що він їздить по країні і бачить проблеми людей з усіх регіонів. Але при цьому українці намагаються і знаходять способи боротися з проблемами.

"На тлі безнадії і економічного занепаду часом натрапляєш на ентузіастів, які створили щось нове, створили робочі місця. У кожному місті є один-два таких діаманта промисловості, бізнесу, на яких все тримається. І це дає віру в щось хороше", – додає він.

Крім того, Україні для розвитку потрібно перезавантажити систему державного управління.

"Першочергове завдання – це, щоб було якомога більше прихильників у новій, молодої і амбітної партії "ОСНОВА", яка об’єднує людей справи. Це люди з досвідом і репутацією, які керують цілими підприємствами і містами", – додав засновник партії "ОСНОВА", народний депутат Серей Тарута.