Уряд України запропонував застосовувати кримінальну відповідальність за незаконний провіз товарів через державний кордон, змінивши тим самим деякі установки. Про це повідомляють ЗМІ.

Із такою пропозицією на засіданні Кабміну виступив глава Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков.

У 2011 році, під час президентства Віктора Януковича, Верховна Рада скасувала кримінальну відповідальність за контрабанду, замінивши її адміністративною. Аваков запропонував повернути покарання.

"Зараз ми єдина країна в Європі, в якій контрабанда декриміналізована. Цьому треба покласти край. Я вважаю, що ми повинні відправити законопроект до Верховної Ради і запропонувати знову зробити контрабанду кримінальним злочином", — сказав міністр МВС.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман підтримав цю пропозицію і доручив розробити відповідний законопроект.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк після дня народження показала всю свою гостинність: "Чого ви приперлись до мене в хату?"

Нардепи знову спробують скасувати "літній" час заради Європи: повернуться після переходу на "зимовий"

Прощавайте, пакети для пакетів: Україна відмовилася від пластикових кульочків - озвучено розміри штрафів

Від 3 до 5 за примусову вакцинацію: Володимир Зеленський окреслив чітку позицію

Показати ще

Раніше, Верховна рада України прийняла в цілому законопроект №8293 про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з прийняттям закону "Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій і Луганській областях". За це проголосували 236 народних депутатів.

Закон поширює соціальні гарантії, передбачені для учасників АТО, на військовослужбовців, залучених до проведення Операції об'єднаних сил.

Закон передбачає приведення термінології щодо осіб з інвалідністю у відповідністі з Конвенцією про права осіб з інвалідністю.

Нагадаємо, Верховна Рада взялася за боротьбу з нелегальним ввезенням автомобілів з іноземною реєстрацією. Законопроекти, подані на розгляд, повинні поставити крапку в скандальній історії з євробляхами.

За словами депутата, нові закони крім врегулювання питання щодо ввезення євроблях, також зроблять доступнішими іноземні автомобілі для українців.

Дивіться сюжет про закони

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", новий закон змусить бізнесменів голодувати.