В Україні тимчасово прибрали з аптечних прилавків відомий антибіотик вітчизняного виробництва "Цефтриаксон". Чому? А від нього людина померла.

Про це повідомили в прес-центрі в Державній службі України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.



Згідно з даними відомства, надійшло повідомлення від ДП "Державний експертний центр МОЗ України" про несприятливий результаті після застосування українського препарату (а саме, летальний результат) "Цефтриаксон" (порошок для приготування ін'єкцій по 1,0 г, 1 флакон з порошком у картонній упаковці) виробництва ПАТ "Лекхім-Харків" серії 750130387А0099А31.


Популярні новини зараз
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Показати ще

У зв'язку з цим Держлікслужба до з'ясування обставин і до подальшого розпорядження ввела тимчасову заборону на використання та реалізацію даної серії препарату і зобов'язала всі суб'єкти господарювання, що здійснюють зберігання, реалізацію або використання цих ліків тимчасово помістити його на карантин.



Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що в Сумській області померло немовля після того, як йому зробили щеплення БЦЖ. Медики ввели малюкові вакцину болгарського виробництва.

Також ми писали про те, що хвилеподібна атака кору додала українцям ще більше головного болю. Найбільш проблемними виявилися Закарпатська, Івано-Франківська, Чернівецька, Одеська та Львівська області. Рівень захворювання смертельним вірусом зріс утричі за останній час.



Хвороба вийшла далеко за межі України і атакувала десятки європейських держав. Так, за інформацією Європейського центру з контролю і профілактиці захворювань, з 1 січня 2017 року найбільше випадків кору зареєстрували в таких європейських країнах як Румунія - 10, 623 тис. чоловік, Італія - ​​4, 991 тис., а також Греції - 1,463 тис. чоловік і Німеччини - 926 осіб.

На Прикарпатті померла молода українка через халатність лікарів: їй помилково поставили діагноз "кір", через що призначили марне лікування і втратили дорогоцінний час, за який дівчину цілком можна було врятувати.