Днями жителі садового товариства "Зв'язківець" Святошинського району поскаржилися на сусідку. Жінка, на їхню думку, вибудувала на своїй садовій ділянці двоповерховий будинок, в якому незаконно облаштувала будинок для людей похилого віку. Про це повідомляє Інформатор.

Місцеві також обурюються, адже ніякої ліцензії на медичне обслуговування хворих пацієнтів у власниці будинку немає, а витратні медичні матеріали та продукти життєдіяльності людей похилого віку не утилізуються належним чином. На всю вулицю смердить фекаліями, а іноді звідси вивозять трупи.

Люди писали відповідні скарги меру Віталію Кличку, але це не дало результатів. Медсестра, яка працює за даною адресою, запевняє, що в будинку живуть тільки родичі господині.

Жінка, яка знаходиться в будинку вже 3 місяці, розповідає, що умови тут хороші, але все одно хочеться повернутися до рідних. За її словами, в будинку постійно проживають близько 29 людей похилого віку.

Популярні новини зараз
Мама Кузьми Скрябіна впевнена, аварія у 2015 не була випадковістю, але довести нічого не може: "Не було на кого показати пальцем" Андрій Хветкевич після "Холостячки" зі Златою Огнєвіч зрозумів, що він гей: краще гарячий колумбійський красунчик Вбита горем дружина Віталія Кличка не подає виду після звістки про розлучення: чим займається Наталія Популярна крупа встановила новий ціновий рекорд: дозволити собі зможе не кожен
Показати ще

Тут за ними доглядають і надають медичні послуги. "Лежачі" пацієнти містяться в підвальних приміщеннях, в яких, за її словами, немає вікон.

Відвідувачі розповідають, що утримувати родичів, особливо "важких", в цьому "пансіоні" дуже зручно. Тут за старими належним чином доглядають кілька медсестер. А також приїжджає лікар, який призначає лікування і виписує рецепти.

Скільки коштує утримання людей похилого віку - невідомо. Кажуть, що ціни стандартні по Києву. В середньому, це від 9 до 17 тисяч гривень на місяць.

Притулок ніяк офіційно не зареєстрований, але його власники не бояться рекламувати його в інтернеті. Саме там і знаходять "клієнтів".

Очевидно, місцевих жителів обурює той факт, що ніякої ліцензії на МЕДИЧНИЙ діяльність у власниці підпільного будинку для людей похилого віку немає. Крім того, в установі відсутнє спеціальне обладнання для утилізації шприців, крапельниць та ампул з препаратами. Матеріали і памперси, які у великих кількостях залишаються після пацієнтів, правильно не використовується і. Їх викидають в загальні контейнери, розміщені на території садового кооперативу, а через постійну переповненості баків, КП відмовляються вивозити відходи.

Крім того, в будинку порушуються правила пожежної безпеки. Тут немає протипожежного водопостачання та спеціально відведених шляхів для порятунку. Тому, як у випадку пожежі евакуюють таку кількість людей, невідомо.

Люди, що живуть по сусідству кооперативу, скаржаться, що власниця притулку вирубала всі дерева на прибудинковій території і засипала її щебенем. Таким чином вона обладнала імпровізовану стоянку для автомобілів відвідувачів. Через це місцеві діти не можуть кататися по території на велосипедах.

Знай.ua нагадує, що в будинку для літніх людей "Ветеран", який знаходиться в Голій Пристані Херсонської області один з літніх людей звинуватив іншого у крадіжці таблеток. Чоловік взяв ніж і вдарив ним у живіт своєму кривднику.

Також нагадуємо, в США в будинку для літніх людей Shepherds Hill Nursing Home Ребекка Зені померла в муках.

Американські ЗМІ повідомляють, що місцеві чиновники були інформовані про спалах корости в притулку, однак не вжили жодних заходів.