З суботи, 17 березня в Україну прийде холодне повітря арктичного походження і морози. Про це повідомила синоптик Наталка Діденко.

Так, Діденко уточнила, що з 17 березня в Україну прийде нетривале похолодання.

"З 17 березня в Україну почне надходити холодне повітря арктичного походження. Морози почнуться з північних, північно-східних і західних областей. Крім опадів, сильного вітру та морозів, особливу складність може принести ожеледиця на дорогах", – написала Діденка на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

14-го березня в Україні - циклон та атмосферні фронти. Що це означає, зрозуміло. Дощі, посилення вітру. Дощі завтра...

Posted by Наталка Діденко on Tuesday, 13 March 2018

Популярні новини зараз
Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Показати ще

Нагадаємо, що протягом всього цього тижня в Україні очікується відносно тепла погода. Проте в найближчі вихідні, 17-18 березня, в Україну повернуться тимчасові морози. Варто зазначити, що в Україні 17 і 18 березня суттєво похолодає.

В українській столиці у понеділок, 12 березня, і в найближчі дні прогнозується волога погода. При цьому сильні дощі чергуватимуться з проясненнями, а температура становитиме 5-7 градусів тепла.

Також раніше інформаційний портал "Знай.uа" писав про те, що погодні каруселі лютого, а саме м'яка зима, яка закінчилася сильними морозами, завдали відчутної шкоди бджолам і фруктовим деревам. До такого висновку прийшли експерти-садівники.

Так, за словами представника ННЦ "Інститут бджільництва імені П. І. Прокоповича", стабільні морози бджоли легше переносять, ніж коли відбувається перепад від одного градуса морозу до двадцяти за ніч.

Крім того, якщо бджоли не зможуть обігрітися, вони замерзнуть, оскільки не зможуть підтримати у вулику потрібну температуру. Такий перепад температур не пішов на користь і фруктовим деревам. Кандидат сільськогосподарських наук інститут садівництва НААН України Олег Китаєв зазначає, що у дерев короткий період глибокого зимового сну.

"Якщо відчули весну, то від різкого зниження температури могли пропасти квіткові бруньки. Зараз ситуація ще не критична. Головне, щоб це не повторилося в період відлиги. Навіть якщо буде дуже холодно, то замерзнуть кінчики дерев — гілки», — додав експерт.