Синоптики прогнозують, 1-2 червня на більшості території України буде суха погода, локальні дощі будуть йти лише на крайньому заході, однак 3 червня вони поширюються майже на всі західні області.

"У найближчі дні погода в Україні буде різноманітною. Дощі будуть йти переважно в західних областях, вони будуть локальними, місцями з грозами. Завтра дощі і грози будуть, скоріше, на крайньому заході - в Закарпатті, на Львівщині, біля Карпат. У неділю фронт підійде ближче і вже практично всі західні області опиняться під вологої повітряної маси. Цей фронт в неділю може досягати Житомирщини та Київщини. На решті території поки буде суха погода", - написала у себе на сторінці в Facebook Наталія Діденко.

У Києві вихідні переважно сухими без дощу, температура в межах +22...+24°C, в суботу і неділю підвищиться до +24...+26°C. ймовірність дощу в неділю ввечері або пізно ввечері. У найближчі дні в столиці буде домінувати суха повітряна маса.

"Знай.uа" нагадує, що на п'ятницю, 1 червня, припадає народний свято Іван Довгий. За православним календарем він є днем вшанування пам'яті апостола Івана Богослова. "Довгим" свято назвали за те, що всі роботи, які здійснювалися в цей день, починалися з самої зорі і тривали до темряви. Про це повідомляють ЗМІ.

Популярні новини зараз
Гороскоп на суботу 16 листопада для всіх знаків Зодіаку: зірки радять Овнам потанцювати, Ракам – день піжами і не більше У грудні пенсіонерам підкинуть грошенят: хто та скільки отримає Мобілізаційні рейди та повістки поштою: ТЦК назвали найвищу ефективність Українці можуть отримувати щомісяця 2361 грн: що для цього потрібно
Показати ще

Апостол Іоанн був улюбленцем Спасителя. Ісуса в ньому подобалася незаймана чистота і любов, які не знали меж. Іван ходив скрізь за Спасителем і не розлучався з ним ні на хвилину. Він був свідком сумних днів Христа. Після того, як Учителя розіп'яли, Іван дбав про Богородицю до її останнього дня.

Кажуть, що саме з цього дня з'являються перші ягоди і гриби, а на полях колоситься жито. Також починається цвітіння червоної конюшини, пізніх сортів смородини та конвалії. Селяни прагнули до 1 червня посіяти цвітну капусту, зимову чорну редьку, квасоля, гарбуз. На ґрунті до цього часу закінчувались заморозки, однак вважалося, що посадки краще все-таки закривати на ніч.