У польській столиці пройшов пікет біля Міністерства внутрішніх справ. Причиною акції послужила заборона на в'їзд до Євросоюзу українській громадській діячці, голові громадської правозахисної організації "Відкритий діалог" Людмилі Козловській.

Відомо, що на протестну акцію зібралося близько 70 осіб. Про це пишуть українські ЗМІ.

Протестувальники прийшли до міністерства з вимогою від влади скасувати рішення про внесення Козловської до Шенгенської інформаційної системи (SIS) як особи небажаної в країнах ЄС.

За словами організатора пікету Анджея Тшецяковського, такі дії Польщі - це "результат безпрецедентних протиправних дій влади".

Популярні новини зараз
"Нафтогаз" попередив усіх: потрібно встигнути до 25 квітня На школи тепер чекають масові перевірки: батьки домоглися свого Німеччина вводить суворі обмеження: як це вплине на українців Як в інших країнах звикли підтирати попу і чому на нас дивляться, як на дурнів: вся справа в культурі
Показати ще

Він також оприлюднив лист, підписаний групою польських опозиційних політиків, які закликали ЄС надати Козловській громадянство однієї з країн блоку.

Відзначається, що в акції взяв участь Бартош Крамек, чоловік Козловської, який є її заступником у "Відкритому діалозі". За його словами, Польща використовує Шенгенську інформаційну систему "в політичних цілях".

Юрист Ярослав Качиньський, який теж підтримав активістку, впевнений, що скандальне рішення було прийнято з порушенням процедур.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що США депортували до Німеччини колишнього наглядача концтабору Травники Якова Палія.

Він був одним з найвідоміших нацистських злочинців, які до останнього часу перебували на території Сполучених Штатів: через відсутність у нього будь-якого громадянства влада не могла депортувати Палія протягом 15 років.

Варто нагадати, що у вівторок, 21 серпня, Мін'юст Грузії подав у Європейський суд з прав людини міждержавний позов проти Російської Федерації. Цю інформацію повідомило на своєму сайті відомства, передає Грузія Online. Позов пов'язаний з вбивством в Південній Осетії Арчила Татунашвілі та інших порушень прав людини.

Нагадаємо, кримчани масово хочуть повернутися в Україну.

Як повідомляв Знай.uа, Меладзе захотів громадянство сусідньої країни.

Також Знай.uа писав, де краще народжувати за кордоном.