Оператор мобільного зв'язку Vodafone розіслав своїм абонентам повідомлення про перехід на більш дорогі тарифи з повною ліквідацією доступних. Несподіваний перехід на більш дорогі тарифи став справжнім шоком для багатьох клієнтів цієї стільникового зв'язку.

Vodafone Україна вирішив закрити свій самий доступний тариф RED XS і переводить всіх абонентів з нього на більш дорогі RED XS+ або ж RED EXTRA. Відтепер ці абоненти будуть змушені платити більше на 20%.

Це не перше підвищення цін даним оператором. Раніше Vodafone підняв вартість щомісячної абонентської плати в самому доступному тариф з 35 до 40 гривень, а потім ця сума зросла до 50 гривень за 4 тижні користування.

Тепер же Vodafone вирішив повністю закрити цей тариф. Про що повідомив своїх користувачів без зайвої лірики – однієї SMS. Тепер абоненти, якщо не вирішать змінити оператора мобільного зв'язку будуть змушені платити ще на 20% більше відносно останнього подорожчання за той же обсяг наданих послуг.

Популярні новини зараз
Нові правила мобілізації: як зрозуміти, чи має законну силу повістка, яку вам вручають Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Українцям допоможуть з оплатою комуналки – гроші платитимуть щомісяця, але є умова Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Контрактні абоненти, у яких були підключені тарифи Red Light і Red S також постраждали. Вони були переведені на підвищені від 20% до 100% тарифи ще 1 травня.

Vodafone постарався подбати про своїх клієнтів і заздалегідь оновив пропозиції тарифів. Відтепер доступний тариф обійдеться щомісяця 55 гривень. У самій компанії виправдовують такі дії і багатоступінчасті підвищення запуском в Україні 4G.

"З урахуванням збільшення обсягу трафіку після запуску 4G, в новій лінійці збільшено обсяг мобільного інтернету. В залежності від обраного тарифу, клієнтам буде доступно 2, 5, 10 або 14 ГБ, в тому числі і 4G мережі", - пояснюють в компанії.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" інтернет-провайдер і оператор кабельного телебачення Воля веде переговори про свого продажу за $112 млн. Потенційним покупцем виступає великий бізнесмен Карлос Слім з Мексики.

Карлос Слім - власник America Movil. У 2014 році він придбав акції групи компаній Telekom Austria. У числі її активів ряд операторів Європи, в тому числі - Velcom в Білорусі. Останній, за інформацією LIGA.net і почав робити due dilligence Свободи.