Після отримання травми для цих людей життя починається з початку у всіх сенсах – їм потрібно заново вчитися ходити, пристосовуватися до умов поза фронтом та не зважати на пекельний біль. Яскравий приклад сили духу подають і учасники міжнародних спортивних змагань "Ігри нескорених".
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це йдеться в сюжеті "5 каналу".
До початку проекту залишається майже два тижні, але наша збірна вже готова до боротьби і показала свої перші спортивні досягнення. Один із них- легкоатлет, колишній військовий 93-ї бригади ЗСУ Олег Зімніков. У свої 29 років він відвідує тренажерну залу мало не щодня, а перед змаганнями взагалі вирішив збільшити навантаження удвічі.
Не кожен витривалий чоловік може похизуватися таким результатом: Олег пробігає до п'яти кілометрів з початку року. Тільки під час занять спортом він забуває про нестерпний головний біль, який мучить його вже кілька років:
"У серпні 2014 року ми в складі роти були під Іловайськом, де наша колона була знищена і в ході мінометного і артилерійського обстрілу, я отримав контузію", - зізнається він.
Після курсу реабілітації та соціальної адаптації самотужки повернутися до нормального ритму життя не вдавалося: постійно думав про війну, не було ні мрій, ні планів. Самі тільки спогади. І не надто приємні.
А далі, кілометр за кілометром, Зімніков почав підкорювати нові дистанції. Бігати полюбляв ще змалку, тому нічого складного у цьому не бачив.
"Я хочу, щоб всі люди, військовослужбовці, які побували там, багато з них зараз сидять по домівках, закрившись від усього світу, щоб подивилися на нас і зрозуміли, що вони не одні, нас таких багато і якщо їм потрібна допомога – ми всі готові їм допомогти", - радить Олег.
Як повідомляв портал "Знай.ua", знахідка на мінному полі в зоні АТО шокувала саперів.