Звільнення з полону бойовиків, здавалося б, повинно стати найбільшою радістю в житті колишніх в'язнів. Втім найскладніший період наступає кілька місяців потому, коли депресія повертається із новою силою.

У цьому в коментарі "Обозревателю" розповів один із тих, кого тривалий час утримували терористи "ЛНР", очільник асоціації українських полонених Анатолій Поляков.

"Головні посттравматичні ситуації починаються навіть не після звільнення. Минає два-три місяці, півроку, а потім тебе так накриває: ти ніби-то знаходишся в паралельному світі, адже після звільнення проблеми вдома тільки починаються", - згадує він.

Причина проста: після такого дуже складно адаптуватися в нормальних умовах, потрібно повертатися до ритму, який притаманний більшості твоїх знайомих. Але це вдається не всім:

Популярні новини зараз
Банки встановили ліміти на зняття грошей Не бери слухавку: шахраї дзвонять саме із цих номерів - і ти вже в їхній пастці Продається на ринках та магазинах: в Україні з'явився на прилавках смертельно небезпечний продукт "Попереду кривава осінь": командир ЗСУ порадив українцям готуватись до найгіршого
Показати ще

"Уявіть, що людина перебувала довгий час в ізоляції. Весь цей час його дружина і вся сім'я повинні були впоратися з усім самостійно. Ти повертаєшся і не можеш їх забезпечити! Ось тут виникає певний комплекс чоловічої неповноцінності, і ці моменти потрібно враховувати", - підсумував Поляков.

Дивіться: полонені на Донбасі для Путіна

Як повідомляв портал "Знай.ua", правоохоронці схопили на кордоні бойовика, котрий намагався тікати з тимчасово окупованих територій.