Постійний прийом алкоголю навіть у невеликих кількостях, призводить до повільної загибелі організму, оскільки страждають від спиртного всі важливі системи та органи.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це повідомляють ЗМІ.
Що буде, якщо перестати вживати спиртне?
1. Якщо зовсім не вживати алкоголь, у людини істотно покращиться працездатність. Ви забудете про такі стани як сонливість, втома і дратівливість. 2. Крім того, людина, яка навіть раз на тиждень вживає алкоголь, втрачає свою енергію, оскільки після кожного прийому спиртного організм витрачає багато сил на відновлення свого нормального стану.
3. Просто неоціненний "плюс" відмови – покращиться робота нервової системи. Сон стане більш якісним і міцним, відповідно, протягом дня ви будете бадьорі і більш стійкі до стресових ситуацій.
4. Покращиться загальний стан – організм відновиться, і робота органів і систем прийде у норму. Також зміцніє імунітет.
Обумовлюють це у першу чергу зміною вартості самого виробництва.
"Відбулося зростання складових ціни на алкогольні напої через подорожчання компонентів виробництва, зокрема цін на спирт, тару, комплектуючі. Тому на сьогодні розмір мінімальних цін не відповідає реальним витратам на виробництво і реалізацію алкогольних напоїв та потребує корегування", - йдеться у документі.
Підвищити ціни незабаром планують на:
горілку і лікеро-горілчані вироби - на 12,4-19,6%;
віскі, ром і джин - на 12%;
коньяк (бренді) - на 6,6-9,5%;
вина - на 4,5-13,5%.
За попередніми підрахунками, після прийняття документу мінімальна ціна пляшки горілки 0,5 л підніметься з 79,55 до 89,4 грн. Віскі подорожчає з 159,8 грн до 179 грн, ром і джин додадуть у ціні близько 20 грн і будуть коштувати майже 170 грн. Вино з 37 грн подорожчає до 42 грн, а шампанське - з 79,19 до 89 грн.
Причини подорожчання
Переважна більшість українських експертів зазначаж, що причина подорожчання алкогольних напоїв криється у спробах уряду наповнити державний бюджет. Наразі вже відомо, що до 2025 року ціни на цигарки в Україні також повинні зрівнятися з європейськими.
PR-стратег розповів, чого очікувати від подорожчання алкоголю
Нагадаємо, як церква породила пияцтво в Середньовіччі.Як повідомляв "Знай.ua" учені назвали найнебезпечніший напій.
Також "Знай.ua" писав, що популярний продукт став розкішшю для українців.