Чи часто ви чули фразу "Мені не потрібен мільйонер, я сама зроблю свого чоловіка успішним". Таке в нашому житті можна спостерігати часто. Щоб чоловіка в житті супроводжувала удача також дуже важливо, щоб під боком була "правильна" дружина. Зірки знають, хто за знаком зодіаку приносить удачу.

Рак

Жінки, що народилися під цим знаком Зодіаку, природжені дружини. Вони володіють цілим комплексом позитивних якостей. Так, жінки-Раки емоційні і мають повною самовіддачею. Вони налаштовані серйозно і шукають довгострокових відносин.

Такі жінки намагаються створити сімейний затишок та дати чоловіку ту увагу та підтримку, якої він потребує особливо у важких життєвих ситуаціях.

Риби

Ці творчі особистості не лише не скупі на емоції та почуття, вони ще й дуже вірні та надійні. Все це дуже цінують не лише ділові партнери, а й партнери по житті.

Популярні новини зараз
Данилко дав побажання путіну, Серга забув Лободу і знайшов Скабєєву: як українські музиканти піднімають бойовий дух Автор "Квартал 95" Валерій Жидков зізнався у власному безсиллі: довелося проміняти квартиру на вагон під землею Паливна криза в Україні: Японія простягнула руку допомоги для вирішення проблеми Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

Цим жінкам потрібно чимало часу, щоб дізнатися партнера. Вони можуть виглядати стриманими, навіть холодними. Однак якщо почекати якийсь час, така жінка повністю розкриється і буде демонструвати любов, не економлячи на емоції.

Терези

Представниці цього знаку Зодіаку добрі і емоційні. Вони володіють позитивним настроєм, який зберігається, незважаючи ні на що. Вони вважають за краще, щоб в житті панувала гармонія, тому моментально вирішують виниклі проблеми. Це щастя Ваги проектують на інших, поруч з такою людиною завжди буде добре.

Жінки-Терези - мислителі по природі. Вони вміють надихати і завжди будуть стимулювати партнера на звершення. Така супутниця життя завжди точно знає, що любить і чого хоче її чоловік, і готова допомогти йому досягти необхідних висот.

Телець

Для жінок цього знака Зодіака сім'я – найголовніше у житті. Вони вірні та готові пристосовуватися до будь-яких змін та труднощів.

Тельці розумні, з ними можна обговорити будь-яке питання. Вони вірні, непохитні в своїх рішеннях. А ще дуже дбайливі, турбуються про своїх близьких.

Водолій

Особливість цього знака Зодіаку - імпульсивність. Жінки-Водолії ненавидять нудьгу. Іноді вони можуть здаватися егоцентричним, проте в цілому володіють легким характером. Це робить життя з ними дуже приємною.

Такі жінки виявляють себе як творчі, розумні партнерки. У чоловіках вони цінують інтелект і вибирають тих, з ким можна поговорити, обговорити думки. При цьому вони не терплять нудьги у відносинах, застою.

Дивіться: Найвезучіші знаки Зодіака

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", ці знаки Зодіака перетворять ваше життя на пекло.