Черговий "шедевр" російської пропаганди, фільм "Крим", прем’єра якого відбулася в Росії у четвер, 28 вересня, висміяли навіть жителі країни-агресора.

За інформацією журналу Maxim, картина розповідає про зустріч української журналістки і екс-спецназівця з Севастополя, який перекваліфікувався в учителя фізкультури. Між ними зав’язується роман.

Далі у кращих традиціях російських мелодрам закохані катаються на яхтах, ганяють на позашляховиках по ідеальних дорогах та відпочивають у затишних готелях.

"Судячи з кіно, усюди житуха настільки соковита і красива, що навіть незрозуміло, чим так погано жилося кримчанам під українським гнітом", - саркастично відмітили автори рецензії.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус
Показати ще

Не оминули увагою творці цього "ідеологічного продукту" й події 2014 року, показавши Революцію Гідності в Києві. Головна героїня усіляко підтримує Майдан, у той час як її обранець не схвалює погляди дівчини.

Потім дію картини переносять у Крим, де "приречені" мешканці живуть в очікуванні війни.

Рецензенти звертають увагу на той момент, що і кримчани, і росіяни, і "бандерівці" говорять бездоганною російською.

"Взагалі мало сенс мову всіх українців у фільмі дублювати на німецькій мові, тоді було б простіше зрозуміти, де який ворог. Автори й самі усвідомлювали таку проблему, тому знайшли простий вихід - всі наші тут - красиві, стрункі сонцесяйні арійці. А всі не наші - слизькі лицемірні фашисти. Ось так весь фільм і воюють арійці з фашистами", - пишуть оглядачі.

Завершальним епізодом картини стало введення на півострів "ввічливих чоловічків" та радість з цього приводу місцевого населення.

Патріотично-пропагандистський дух фільму не зустрів відгуку у глядачів. У день прокату картини користувачі найбільшого російськомовного сайту про кіно "КиноПоиск" поскаржилися на те, що рейтинг стрічки не відповідає дійсності, і кількість схвальних голосів суттєво накручена. Вони також заявили, що їх акаунти були скомпрометовані: у профілях замість них хтось відзначив, що вони чекають на вихід "Криму".

Через потік скарг "Яндекс" почав внутрішнє розслідування накрутки рейтинга очікувань. Уже виявлено кілька десятків тисяч зламаних акаунтів. У результаті рейтинг фільму впав з 92% до 21%, а кількість оцінок у рейтингу з 70 тисяч сповзла до 17 тисяч.

"Досі у всякого креакла Русі був один головний біль - Крим. Але тепер Кримів стало два!", - висловило свою остаточну оцінку фільму видання.

Дивіться: Трейлер фільму "Крим", заснованого "на реальних подіях"

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", кремлівський пропагандист Олександр Роджерс показав стправжнє ставлення до жителів окупованого Донбасу.