Чимало силовиків, задіяних в різних акціях протесту, отримують задоволення від застосування фізичної сили, але всередині правоохоронної системи цих людей ніхто не ідентифікує.

Таку думку в коментарі виданню "Апостроф" озвучив військовий психолог Андрій Козінчук, коментуючи останні події в Святошинському суді, приміщення якого спецназ поліції штурмував 24 жовтня.

Тоді постраждали кілька співробітників засобів масової інформації.

Дивіться: Штурм Святошинського райсуду Києва 24 жовня 2017 року

Козінчук пояснює, що кайф від насильства властивий не тільки екс-співробітникам "Беркута".

Популярні новини зараз
Залишився тиждень: українці ризикують пропустити важливу процедуру Якою буде погода у травні для українців: чи ховати парасольки та куфайки після квітневих дощів Доведеться заплатити сотні тисяч: в Україні виставляють величезні штрафи за газ Що насправді роблять контролери з вашими лічильниками: чого боятися, а чого не варто
Показати ще

"Є багато АТОшників, які їдуть туди реально вбивати, бо це круто. У кожній професії і справі є фанатики, питання тільки в тому, наскільки це в рамках закону. Наприклад, людина , яка знаходиться в АТО, любить вбивати, але вона винищує противника. Якщо вона виходить за рамки закону, не може зупинитися, то стає небезпечною для суспільства, її необхідно обмежувати і працювати з нею. Але сказати, що хтось стежить за тими людьми в силових структурах, які отримують задоволення від насильства, такого немає. Ніхто не стежить за якістю виконаної роботи і критеріїв просто немає", - наголосив психолог.

За його словами, попередній травматичний досвід колишніх співробітників "Беркута" тягне за собою певні наслідки, проте це не значить, що всі, хто був у його лавах, - погані люди. Так само хибно вважати, що після переатестації погані "беркутівці" раптом стали хорошими.

Козінчук разом з тим відзначив, що не побачив на кадрах зі штурму якогось задоволення на обличчях правоохоронців.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", копи застосували сльозогінний газ проти активістів, котрі знаходилися в приміщенні Святошинського райсуду столиці під час засідання у справі лідера "Добровольчого батальйону ОУН" Миколи Коханівського.