Хобі домогосподарки привело її до слави. На міжнародному конкурсі в Лондоні домогосподарка Юлія Горб із Дніпра посіла друге місце зі своєю світлиною їстівних рослин. І вже отримує замовлення зі США, Європи та навіть Австралії. Повідомляють українські ЗМІ.

Українська спаржа з часником із її балкона вже підкорила світ. Рослини із супермаркету та дачі просто поклала на шмат дерева, що був удома. Вісім тисяч претендентів із шістдесяти країн світу. "Весняний урожай" Юлії Горб здобуває друге місце в категорії "фуд-блогери".

"Вийшла на базар, побачила красиві овочі, принесла додому, вийшла на балкон, а там гарний світло - діватися нікуди", - жартує жінка.

Популярні новини зараз
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї
Показати ще

Фуд-фотографом Юлія Горб стала десять років тому випадково просто на власній кухні. Менеджер у відпустці захопилася вражаючою красою звичайних харчів.

"Почалося все від нудьги, від сидіння вдома. Чоловік фотографував мій плов. А я почала фотографувати салати", - згадує Юлія.

"Коли народила дитину, почала в Мережі ділитися рецептами. Щоб краще їх показати, фотографувала процес. Відтоді не розстається з камерою. Вона ловить промені світла і шукає найкращий ракурс. І має спеціальні секрети, як змусити їжу мати кращий вигляд у кадрі".

"Зелень пару годин тримається в мокрій серветці в холодильнику", - каже фуд-блогер.

Жодного обману чи муляжу - Юлія Горб каже: секрет її успіху – передусім чесність. Вона знімає лише те, що сама би залюбки з’їла.

Фуд-фотограф уже отримує замовлення чи не з усього світу. Каже, томати нині не в моді, а от на піку популярності – випічка та сири.

Фуд-фотографія в Україні набуде такої ж затребуваності, як і в світі, сподівається Юлія Горб. Адже вітчизняні страви просто приречені стати супермоделями.

Як повідомляв портал "Знай.uа", фотограф Стів Грей 3 роки "входив у довіру" до лісових звірей, щоб зробити гарні знімки. Обережні звірятка підіймаються до нього на руку, і, поки ласують частуваннями, Стів робить круті фотографії з надзвичайно близької відстані.

Зазвичай пташки і польові миші дуже полохливі, але йому вдалося з ними подружитися. Вони вже знають свого гостя і з радістю біжать по гілках до нього за гостинцями. Стів ніколи не приходить до них з порожніми руками.

Його тісному зв'язку зі звірятами може позаздрити кожен. А ті, хто знає фотографа особисто, навіть прозвали його доктором Дуліттлом. Завдяки особливій дружбі з цими маленькими гризунами і пташками, Стів робить ефектні фотографії з дуже близької відстані.