Дорослий чоловік може померти, випивши за один раз відро пива. До такого висновку прийшли експерти Міністерства охорони здоров'я РФ.

За розрахунками медиків, смерть може наступити при надходженні в організм 0,4 літра етанолу. Для цього необхідно випити 8,9 л пива, 3,3 л вина або 1, 5 л горілки.

Згалом експерти відзначають, що регулярне вживання алкоголю призводить до прискореного старіння організму. По суті, щоб уникнути негативного впливу, російські медики радять відмовитися від алкоголю зовсім. За їхніми розрахунками, вживання більш ніж 50 мл етанолу на місяць наближає смерть на 10 років. Таким чином, експерти Міністерства охорони здоров'я РФ не рекомендують випивати більше, ніж 125 мл горілки, 400 мл вина або 1,2 л пива на місяць.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що для українців літній сезон на пляжах – не важливо, Одеса це, чи Туреччина, завжди асоціювався із дискотеками просто неба, катанням на банані чи катері, ну і звісно куди ж без алкоголю.Чого гріха таїти, випивають біля річки і моря багато відпочивальників, навіть не замислюючись, наскільки непередбачувані наслідки це може мати.

Популярні новини зараз
Чергуватимуть представники ТЦК: де українцям тепер можуть вручити повістку Отримали зарплату, зробили заначку та залишилися без грошей: українців попередили про неприємності вдома Гречку, соняшникову олію та борошно будемо купувати за новими цінами: скільки доведеться викласти Як відмовитися від отримання повістки, щоб вам за це нічого не було
Показати ще

Аби застерегти від небезпеки, виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун на своїй сторінці у Facebook описала все, що чекає на любителів перехилити чарку у спеку.

Зневоднення та проблеми із тиском

Супрун попереджає: при високих температурах повітря організм і так втрачає багато рідини, а алкоголь це ще й посилює. І хоча те саме пиво, здавалося б, складається на 95% із води, ситуацію це аж ніяк не рятує:

"Алкоголь діє як діуретик, тобто змушує нирки виводити воду, а не утримувати її. Тому навіть через пиво або сидр організм втрачає більше води, ніж ми спожили. Зневоднення нікуди не дівається, проте інтоксикація алкоголем посилюється. Через алкоголь мозок гірше оцінює внутрішню температуру тіла. Тому здається, що алкоголь зігріває. Судини шкіри розширюються. Але повітря теж гаряче, і бажане охолодження не настає. Зате може сильно впасти тиск і виникнути відчуття втоми і слабкості", - пояснила вона.

Ризик серцевого нападу

Зростає одразу після прийому спиртного, навіть якщо ви вживаєте досить рідко: одного разу, аби потрапити до лікарні, буде цілком достатньо. Крім того, у спеку із потом виводяться цінні для роботи серця електроліти: калій, натрій.