За повідомленням УНІАН, у Вроцлаві була виявлена ​​полька, яка допомагала українцям знайти роботу на будівництві, після чого відбирала у них паспорти.

На цьому незаконні дії з її боку не припинилися: замовники відмовлялися оплачувати працю робітників, а також застосовували до них штрафи за надумані приводи.

Раніше не захищена праця в Польщі асоціювалась з секс-роботою. Зараз же спостерігається ситуація, коли під загрозу трудового рабства можуть потрапити представники практично всіх робітничих професій. Так, наприклад, в матеріалі були показані кадри затримання громадянина Польщі на ім'я Мирослав, який з подільником постачав працівників місцевим кафе. Серед постраждалих десятки громадян України.

За словами журналістів: "Люди у нього працювали за копійки. Тобто це було 6-7 злотих за годину. Працювали в ресторанах, де зарплата була мінімум 15, тобто він заробляв собі дуже багато. Він забирав і у людей, і у роботодавців - він заробляв подвійно. Крім цього, він людям знімав хостели, де вони жили, і він ще продумав систему покарань. Чи не виніс сміття на звалище - мінус сто злотих, або, наприклад, повернувся додому після 22:00. Це були майже тюремні умови ".

Масштаби трудового рабства жахають: про виявлені факти примусової праці польські правоохоронці повідомляють мало не кожного місяця. Але, на їхню думку, в більшості випадків робітники самі бояться звертатися в поліцію під загрозою депортації або навіть розправи.

Популярні новини зараз
Ірина Федишин після скандалу з Євробаченням-2022 закопала себе ще глибше: "Їб*ніть з Піона по шолому" Як відреагувала Польща на 0 балів від України на Євробаченні і ображаються на Федишин і компанію: "Ми прихистили 3 мільйони..." Представник Ізраїлю на Євробаченні ледь не розплакався, коли говорив про Україну: "Тримайтеся, я люблю вас" Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, прикордонна служба Польщі не рекомендує продовжувати термін дії експериментального пішохідного пункту перетину кордону "Угринів-Долгобичув", який спливає наприкінці червня.

Також Знай.ua писав про те, що в Польщі все далі заходять у маразмі з "антибандерівським законом". Так, тепер поляки почали офіційно перевіряти ставлення українців до Бандери.