Рамадан-священний місяць для всіх мусульман, в цей час вони не тільки обмежують себе в їжі, питті, різних радощах. Але й маємо зробити ще кілька речей, щоб виконати пост повністю.

Що потрібно робити у свято Вознесіння

Традиційно, для мусульман, це свято знаменує початок Рамадану. У цей день рекомендується:

  1. У Вознесіння прийнято просити допомоги у Бога. Вважається, що в цей день він чує всі молитви, тому ви повинні будете гарненько постаратися, щоб Господь почув саме вас. Просити грошей, багатства буде поганим тоном, винятком вважаються випадки, коли потрібно дороге лікування.
  2. Приготувати «Сходи». Це невеликий пиріг або печиво, що має відповідний вигляд. І якщо його посвятити в церкві, то він набуває властивостей оберега для всієї родини.
  3. Пом'янути покійних родичів так само рекомендується в цей день. Приготувати невеликі гостинці у вигляді млинців або яєць і принести це все на цвинтар.
  4. Роздавати милостиню так само вважається хорошим тоном у цей день. Не особливо важливо, що ви віддасте в цей день, головне, що це принесе мир і спокій у ваш будинок.
  5. І, досить цікава традиція, - вмитися росою, вважається, що під час Рамадану вона має чудодійні властивості. Допомагає зберегти молодість, і додає сил вже не молодим.

Виконання посту Рамадан

Звичайно ж, головне, що необхідно робити, це виконання поста, де є безліч правил і нюансів. Прийом будь-якої забороненої їжі буде вважається переривання посту і все треба буде починати з самого початку. Будь-яка інтимний зв'язок теж призведе до такого ж результату. Саме тому виконання всіх правил посту можна назвати самим головним у цей місяць.

Популярні новини зараз

Надя Дорофєєва в купальнику показала стрункі ніжки на березі моря: "Стала обличчям…"

Вєрка Сердючка несподівано здійснила мрію коміка Юрія Ткача: "Чекав цього 20 років"

Сумська і Борисюк на честь "срібної" річниці показали, як виглядали 25 років тому

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Що повинен зробити кожен мусульманин у Рамадан

  1. Прочитати Коран, і можливо не один раз. Так як, священна книга була надіслана саме у місяць Рамадан, її намагається прочитати кожен віруючий.
  2. Вистояти молитву «Таравіх» - це бажана молитва під час Рамадану, але її виконання винагороджується. У перекладі воно означає «відпочинок». Здійснюється він після обов'язкової нічної молитви – «Іша», і триває до появи першої зорі. Вона може проходити як колективно, так і індивідуально.
  3. Виплатити Закят – обов'язковий податок на користь бідних. Так само гроші від цього податку йду на поширення Ісламу і різних проектів, що сприяють цьому.
  4. Виконати «Иткаф» - це усамітнення в мечеті. Мусульмани дають обітницю, яка передбачає усамітнення в мечеті на певний час, який вони повинні присвятити молитвам Аллаху. Це теж роблять тільки бажаючі, а деякі залишаються в мечеті аж до кінця священного Рамадану.
  5. Поклоняться в Ніч свята «Ляйлят аль-Кадр». Проходить це все в кінці Рамадана, вважається, що кожен віруючий повинен попросити у Бога прощення за вчинені гріхи і читати священний Коран.