У кожному місті України є бізнесмен-ентузіаст, на якому все тримається. Таку думку висловив голова політичної партії "ОСНОВА" Андрій Ніколаєнко.

Політик зазначив, що він їздить по країні і бачить проблеми людей з усіх регіонів. Але при цьому українці стараються і знаходять способи боротися з проблемами.

"На тлі безнадії і економічного занепаду часом натрапляєш на ентузіастів, які створили щось нове, створили робочі місця. У кожному місті є один-два таких діаманта промисловості, бізнесу, на яких все тримається. І це дає віру в щось хороше", – додає він.

Ніколаєнко акцентує, що його партія націлена на створення реальних робочих місць.

"Ти заходиш в цех і бачиш людей похилого віку, тому що молодь поїхала і не бачить свого майбутнього на цих робочих місцях. Бачиш безнадію в їхніх очах, і це найскладніше. Найскладніший діалог – це донести людям, що ми можемо створювати робочі місця, а не просто говорити про це", – розповідає політик.

Популярні новини зараз

Вербна неділя з 19 квітня по 2 травня: чого категорично не можна робити перед Великоднем

Абсолютно оголена Ольга Сумська приголомшила українців: "Це занадто!"

"Нова пошта" змінила тарифи на міжнародні посилки: як заощадити 25%

Навіть за комуналку: з українців почнуть "автоматом" списувати борги

Показати ще

Голова "ОСНОВИ" підкреслив, що у партії є план, як закінчити війну, налагодити мир і відродити промисловість.

"Ми спілкуємося з представниками бізнесу, трудовими людьми і з творчих колективів, в залежності від специфіки регіону. Ми знаємо, як налагодити промисловість в країні", – підсумував Ніколаєнко.

Раніше глава "ОСНОВИ" повідомляв, що в Україні буде глобальне перезавантаження влади.

"Я впевнений, можу з ким завгодно посперечатися на те, що президент Порошенко сяде у в’язницю, коли він не буде президентом. Я в цьому впевнений на 200% з однієї простої причини – сьогодні тут зійшлося дуже багато геополітичних інтересів", – повідомив політик.

Ніколаєнко відзначив, що буде масштабна перезавантаження влади. І наступний після Порошенко президент зобов’язаний буде його посадити в тюрму.

"Буде глобальна перезавантаження, і коли вона відбудеться, будь-який президент, який прийде: будь то сьогодні лідер рейтингу Тимошенко або Комаровський, або Вакарчук, якщо він це не зробить, то далі ніхто ніколи нікому не повірить", – додав він.

Дивіться сюжет про подію