Експерти склали рейтинг найбільш високооплачуваних вакансій за цей місяць. Відзначимо, що при мінімальній зарплаті в майже 4 тис. гривень, роботодавці готові платити українцям до 80 тисяч гривень на цих посадах.

Про це повідомляють ЗМІ.

Так, рейтинг очолила посада бізнес-аналітика. На цій посаді роботодавець готовий запропонувати зарплатню у розмірі 80 тисяч гривень.

Проте для того щоб займати таку посаду потенційний працівник має відповідати ряду вимог. Серед яких у вас повинен бути досвід роботи не менше трьох років у сфері рітейлу. Також вам потрібно знати такі програми, як: POS applications, software development process. Рівень англійської теж повинен бути вище, ніж Upper-Intermediate.

У свою чергу, роботодавець пропонує вам медичну страховку, зручний робочий графік, довгостроковий контракт, і готовий надати безкоштовні курси англійської мови.

Друге місце зайняв керівник IT-відділу. Його зарплата коливається в межах 80 тис. Гривень. Ви повинні розуміти, що таке сrypto exchange company, blockchain community, system architecture, і звичайно ж Facebook, Google і Apple.

Популярні новини зараз

Син Потапа та Ірини Горової перетворився на справжнього чоловіка: "Фіксує красу"

Юрій Горбунов та Катя Осадча не стримують радості: "Нарешті! Відважна четвірка"

"Холостяк" Заливако приголомшив зізнанням поруч з Микитою Добриніним: "У мене як у кота"

"Холостяк" Микита Добринін показав, хто чекає його зі зйомок, і це не Даша Квіткова: "Краса"

Показати ще

На третьому місці розмістилася вакансія керуючого партнера для компанії-експерта в сфері проектування та будівництва житлових комплексів. На цій посаді можна було отримувати 62 тис. гривень.

Четверте місце рейтингу дісталося посади Electronics engineer. Роботодавець готовий платити 50 тысяч гривень. Для цієї посади у вас має бути вища освіта, досвід роботи не менше 5 років з цифровими схемами до 100 МГц і аналогової електронікою. Крім цього, потрібно було володіти досконало такими програмами - ltSPICE, Mentor Expedition, Altium, P-CAD.

Компанія шукала акушера-гінеколога зі стажем роботи від 10 років. Кандидат теж отримував би зарплату не менше 50 тис. гривень на місяць.

Разом з тим варто відзначити, що раніше міністр оборони Степан Полторак зазначив, що основною причиною звільнення із Збройних сил України після контракту є низький рівень зарплат.

Так, він заявив, що станом на березень у ВСУ було близько 170 тисяч контрактників: 120 рядових і 50 тисяч офіцерів. За період з січня по червень з армії звільнилося 11 тисяч офіцерів та контрактників, а до кінця року звільняться ще 18 тисяч.

Для того, щоб зберегти кадровий потенціал, Міністерство оборони пропонує з 1 жовтня підняти зарплати рядового складу з 7,5 тисяч до 9 тисяч гривень, а офіцерам з 10 тисяч гривень до 15,3 тисяч.

В яких регіонах України найвищі зарплати

Нагадаємо, українцям нарахували мільярдні зарплати.

Як повідомляв "Знай.ua", скільки українців отримують більше 10 тисяч гривень.

Також "Знай.ua" писав, що влада продовжила комунальне пекло для українців.