СБУ пропонує матерям солдатів, загиблих на Донбасі, звернутися в об'єднанний центр обміну заручниками при СБУ щодо питань проведення ДНК-тестів.

Про це сказав глава відомства Василь Грицак на брифінгу.

"В інтересах самих росіян зупинити, кажучи російською мовою," трафік цинкових трун російських найманців "з території Донбасу. За даними розвідки, на території України вже загинуло кілька тисяч російських військовослужбовців і найманців" - зазначив глава СБУ.

При цьому він зазначив, що в базі ДНК є близько 300 профілів, які не збігаються із загиблими українськими солдатами і цивільними. Швидше за все, вони належати росіянам.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що мати Віктора Агєєва, взятого в полон в Луганській області, заявила, що її син все ще перебуває на службі в ЗС РФ і навіть отримав в травні цього року звання єфрейтора. У своїй заяві Світлана Агєєва вказала, що після проходження строкової служби в армії її син суст рік надійшов на контрактну службу. Відбув на службу до військової частини, що знаходиться в місті Батайську Ростовської області 18 березня 2017 року

Популярні новини зараз

Потужний вибух на хімзаводі загрожує світу, спалахнуло все: нагадує Чорнобиль

Подружка Олени Кравець Ірина Сопонару оголила груди заради "Кварталу 95": "Домалювали?"

Дзідзьо після розлучення втік до Львова заради легендарної акторки: "Це відповідально  i радісно"

Ані Лорак з Муратом подарували донечці ляльку, від якої мороз шкірою - "Яка моторошна!"

Показати ще