12 років позбавлення волі у колонії суворого режиму та 250 тисяч рублів штрафів присудив Північно-Кавказький військовий суд РФ українському громадянину Олексію Сізоновичу.

Російські слідчі інкримінували йому незаконний перетин кордону і підготовку теракту Кам'янсько-Шахтинському  Ростовської області, передають росЗМІ.

Суд визнав його винним також у придбанні, носінні та збуті вибухових речовин і пристроїв.

Російські правоохоронці звинуватили Сізоновича в тому, що він та його спільник у квітні 2014 року в Києві нібито створили організовану групу і домовилися про підготовку та вчинення терористичних актів на території Росії і України. У травні минулого року Сізоновіч нібито отримав вказівку поїхати в Каменськ-Шахтинський Ростовської області, щоб вивчити і сфотографувати місцевий вокзал і вивчити розклад поїздів, а також визначити місце для закладки вибухівки.

Слідчі заявили на суді, що теракт на вокзалі мав відбутися у вересні 2016 року, в день виборів до Держдуми. Сізоновича затримали до закладки вибухівки.

Популярні новини зараз

Львів'янка народила у 12 від власного брата і приголомшила Україну зізнанням: "Втомилася, їду до Польщі"

Комаров зі "Світу навиворіт" показав сумну правду про українців: "Роблять це не через бідність"

Ломаченку, якому не допомогли руські попи, назвали умову для реваншу з Лопесом

Укрзалізниця відправила українців на карантин, каси закриті: "Більше жодних квитків"

Показати ще

Зараз українець знаходиться під вартою, поки рішення суду не набуло чинності.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", співробітники брянської колонії, де утримується політв’язень Віктор Шур, не пустили до нього українського консула.