Як стало відомо, жителів Білорусі активно використовують для ввезення в Україну нерозмитнених автомобілів з європейською реєстрацією

Ввезення нерозмитнених автомобілів з європейської реєстрацією в нашу країну відбувається через Волинську область.

Водіям білоруського походження за ввезення автомобіля платять не дуже великі гроші, навіть за мірками України. В середньому – 20 доларів. Незважаючи на таку не дуже високу суму, знаходяться досить багато білорусів, щоб ввозити в нашу країну нерозмитнені автомобілі з європейською реєстрацією. При цьому побоюватися в принципі особливо і не має чого, тому що їм практично нічого не загрожує.

В цьому випадку українці можуть цілих дванадцять місяців їздити на автомобілі, не заплативши жодної гривні до бюджету в якості мита.

Юристи запевняють кажуть, що таке ввезення автомобілів з Європи порушує український Митний кодекс. Яким чином? Виявляється, що в цьому випадку автомобілем може користуватися тільки та людина, яка його безпосередньо завезла. Хоча, це досить спірне питання, яке зараз намагаються з’ясувати деякі активісти.

Популярні новини зараз
Олексій Данилов пояснив, чому оточення путіна вже готове до повалення Правда про російську "могилізацію" та напрям наступу: Олег Жданов розповів про замисли путіна Федори Олександрійської 24 вересня: чому сьогодні не можна бруднити спідницю і навіщо кришити капусту, традиції та заборони дня Дагестанці повстали проти могилізації, чоловіки відмовляються помирати за путіна
Показати ще

Знай.uа раніше писав, що з початку року в Україну ввезли 146,8 тисяч автомобілів в режимі "транзит" і 465,9 в режимі "тимчасове ввезення". Близько 60 тисяч нерозмитнених машин прострочили термін перебування. Про це повідомляє "Авто Інформатор".

Найчастіше, незважаючи на поширену думку, авто на європейській реєстрації завозять з Польщі. З цієї країни в Україну ввезли 110,7 тисяч автомобілів (дані на 31 січня 2018 року). І тільки на другому місці, згідно з рейтингом Opendatabot, знаходиться Литва.

Також нагадуємо, автомобілі на євро номерах, які конфіскували на кордоні, виставлять на торги. А ті автівки, які не продадуть, будуть безкоштовно роздавати.

Про це розповів генеральний директор електронного майданчика сетах Віктор Вишньов, - пише 112.ua.

Також ми писали, що п'ятеро громадян Білорусі, які загинули 20 липня у результаті моторошної дорожнього-транспортної пригоди в Миколаївській області, активно займалися легалізацією автомобілів на "єврономерах", які ввозилися на територію України.