В Україні восени народні депутати розглянуть законопроекти про розмитнення автомобілів, які ввозяться на європейській реєстрації. І поки законопроекти допрацьовуються, дізнайтеся, скільки коштує розмитнити авто на єврономерах в країнах Євросоюзу.

Скільки ж насправді коштує розмитнення в європейських країнах і які мита необхідно сплатити, щоб отримати державний номерний знак? Так, для прикладу були взяті країни-учасниці ЄС – Польща, Литва і Німеччина. Саме з цих країн в Україну найчастіше завозять "євробляхи". – пише Авто Інформатор.

Першим, на що потрібно звернути увагу, є умови, при яких людина звільняється від таких виплат як: мито, ПДВ, акциз (у Польщі має бути сплачений у будь-якому випадку)

Автомобіль ввозиться приватною особою, яка є громадянином Євросоюзу.

Популярні новини зараз
Юрій Великий із "Квартал 95" показав, що творилося в Кремлі, після видачі ордера на арешт путіна: "Гаагу за три дні" Українцям виплатять по 6600 грн: головні умови та в яких областях діє програма ПриватБанк мовчки закриває рахунки клієнтів, погашаючи "залишками" кредити: що відбувається Дмитро Комаров став ворогом номер один і задоволений: "Мені не соромно дивитися людям у вічі"
Показати ще

Автомобіль не є "новими" (автомобілю більше 6 місяців, а пробіг перевищує 6000 км)

Ввезений автомобіль зареєстрований в країні-учасниці Євросоюзу.

Якщо ваша ситуація відповідає всім трьом вимогам, то ви звільняєтесь від більшості виплат. Єдиним винятком є Польща. Тут обов'язковим є сплата акцизу, що становить 3,1% для двигунів, обсяг яких не перевищує 2000 см3, і 18,6% — для всіх інших. Також у Польщі є утилізаційний збір для автомобілів старше 10 років. Він становить 500 злотих (136 євро, 4,2 тис. грн). Якщо не буде виконаний пункт 1 або 2, до митних платежів додасться ПДВ, який складає в Польщі — 23%, в Литві — 21%, а в Німеччині — 19%.

З ввезенням автомобілів з інших країн ситуація інакша. Такі автомобілі, крім ПДВ, що оподатковуються ще і митом, яке складає 10% від вартості автомобіля.

Нагадаємо, нові правила для "євроблях" розорять українців. До парламенту внесено скандальний проект закону, який стосується імпортних автомобілів.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що складений рейтинг країн-постачальників євроблях в Україну.

Також "Знай.uа" писав, що новий закон про євробляхи таїть небезпечну пастку для водіїв.