Автомобілі на євро номерах, які конфіскували на кордоні, виставлять на торги. А ті автівки, які не продадуть, будуть безкоштовно роздавати.

Про це розповів генеральний директор електронного майданчика сетах Віктор Вишньов, - пише 112.ua.

Як зазначив спеціаліст, пысля того, як виявляють порушення, справу передають до суду, де вирішується подальша доля майна.

Суддя виносить рішення щодо конфіскації на користь держави в даному випадку автомобіля, після чого він потрапляє на торги.

Популярні новини зараз
Все ще не достатньо: влада незадоволена тарифом на електроенергію. Будуть переглядати? Чекайте на справжню лавину подорожчань: що підніметься у ціні через зростання тарифів і валютного курсу За що в будинку українці платитимуть "підвищений" тариф на світло При споживанні до 100 кВт/год – тариф нижчий? У YASNO пояснили важливий нюанс
Показати ще

Якщо його ніхто не викупив, тоді його можуть безкоштовно передати новому власнику.

"Мова не йде про автомобілі на єврономерах, які їздять в Україні і які ви щодня бачите на вулицях. Ми продаємо автомобілі, які були конфісковані митницею у зв'язку зі спробою провезти на них контрабандні або заборонені товари. Поки в судах йдуть тільки поодинокі процеси .. . у нас є практика безоплатної передачі автомобіля іншому власникові. у всіх областях України створені комісії, до складу яких входять представники фіскальної, виконавчої служб. Якщо в країні почнеться масштабна кампанія з конфіскації автомобіл їй з Єврономер в зв'язку з порушеннями митного режиму, ми готові до збільшення навантаження і організації масових продажів", - заявив Вишньов.

Право отримати авто у першу чергу належить установам, таким як мед заклади, соціальні служби, військові, освітні, дитячі будинки чи будинки сімейного типу тощо.

Дивіться: журналісти розкрили нову схему ввезення євроблях

Нагадаємо, у Державній фіскальній службі розкрили схеми, за якими в Україну ввозять елітні автомобілі із заявленою вартістю, значно меншою за реальну суму.

Як повідомляв Знай.ua, українцям озвучили мінуси нового закону про розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією та кому не вигідне прийняття цього документа.

Також Знай.ua писав, що українським водіям назвали нові розцінки переоформлення автомобілів, які ввозять з Європи та як тепер діятимуть правила розрахунку акцизу при розмитненні.