Після переговорів з представниками аеропорту "Бориспіль" міжнародна авіакомпанія Ryanair вирішила підписати угоду на польоти зі Львова та Києва, котрі стартують вже восени цього року.

Діалог між сторонами був дуже напружений, лоукостер міг просто не зайти в Україну через низку суперечностей у ціновій політиці. Але вже зараз у фірмі приблизно орієнтуються, скільки буде в майбутньому коштувати для нас із вами такий бюджетний рейс.

Для початку запровадять нову систему знижок: чим більше авіакомпанія перевозить пасажирів, тим менше вони платять. Конкретні цифри назвати складно, але жорстка конкуренція на ринку не дасть можливості зробити їх такими доступними, як багато хто сподівається.

Популярні новини зараз
Вистачить на продукти й навіть комуналку: ПриватБанк нарахує клієнтам по 2500 грн кешбеку Помер Король Британії Чарльз ІІІ (оновлено) Українцям допоможуть вижити: виплатять по 3600 грн на кожного члена сім'ї Вам знадобиться магніт: перевірте монети в гаманці – деякі можуть принести 35 000 гривень
Показати ще

"Авіакомпанії як застосовували, так і будуть застосовувати динамічне ціноутворення, і в принципі дешеві квитки будуть тільки в період низького сезону і, можливо, на промотаріфи на нові напрямки. Ситуація, при якій для того, щоб один пасажир міг полетіти за 50 євро, його сусід платить 500 євро, не зміниться ", - підкреслив Олександр Кава.

На думку директора консалтингової компанії Friendly Avia Support Олександра Ланецького, на перших порах ціни справді рекордно обваляться, а потім Ryanair протиставлять іншому лоукосту, Wizz Air:

"Ми спостерігали це в Вільнюсі, де ціна в напрямку Барселони після виходу Ryanair впала до 30 євро проти 200 євро, якою була до цього. Втім, зараз ціна встановилася на рівні 100 євро, і компанії стали літати - один день одна, інший день інша. Я ні в якому разі не хочу сказати, що вони домовилися . Але швидше за все, вони на рівні аналітики знайшли оптимальну модель. Коли після цього на ринок попався зайти ще і Vueling, вони його просто вибили. Vueling виконав всього два рейси і закрив напрямок, повернувши державі суму дотацій ".

У збиток, звісно, літати ніхто не збирається. Собівартість квитка зараз в середньому 50 доларів, і менше вона точно не буде, але у Ryanair є суттєва перевага: у 8 разів більше літаків, ніж у Wizz Air.

Виручка за рік також відповідна, приблизно удесятеро більше, тому поки що ірландці лишаються для України в пріоритеті.

Дивіться: Ryanair зайшов в Україну: оголошено маршрути та ціни на квитки

Як повідомляв портал "Знай.ua", українці отримали детальну інструкцію з купівлі квитків та реєстрації в Ryanair.