Сальна війна: як "герой ДНР" перетворився в желе на ніжках

поділитись
Чотири роки потому...

Потовщавший бойовик так званої "Донецкой народної республіки" ("ДНР") з позивним "Абхаз" довів до істерики Інтернет своїми останніми фотознімками.

Смішні фото Абхаза на своїй сторінці в Twitter розмістив блогер Денис Казанський.

"Нічо так у "героя ДНР" морда зросла за чотири роки. Відразу видно, важко воює в окопах", - прокоментував Казанський.

Зауважимо, що люди не залишилися байдужими. Вони активно коментують знімки в Мережі.

"За чотири роки в чотири рази!", "Додаткова броня", "Опух від голоду - скоро трісне", "Вже в окопи на джипі їздить", "Як він у дверцята джипа проходить?" - пишуть в інтернеті.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", террористам так званої "ДНР", очевидно, не вистачає "особового складу" – фейковое "МВС" сепаратистів нещодавно почав розшукувати громадян для отримання повістки з "військового комісаріату".

Якщо місцеве населення не прийде за викликом без поважних причин (яких саме – невідомо), то їх будуть забирати примусово.

Ватажок "ДНР" Олександр Захарченко підписав так зване розпорядження "Про проведення навчальних військових зборів з громадянами, які перебувають у запасі". У ньому йдеться про набір резерву і вигаданою, вже традиційної, військової загрози.

Також портал повідомляв про те, що Ігор Гиркин, екс-ватажок бойовиків, заявив, що якщо Росія закриє кордон з окупованими територіями, "ЛДНР" не протримаються і декількох діб.

Крім того, Гиркин, він же Стрільців, озвучив три варіанти розвитку подій для самопроголошених республік "ДНР" і "ЛНР". Цю інформацію повідомляє "ДонПресс".

За словами екс-ватажка бойовиків, "ДНР" і "ЛНР" або доведеться приєднати до Росії, або створювати незалежну державу, або перемога залишиться за Україною.

Крім того, нагадаємо, що командир батальйону бойовиків "ДНР" "Схід" Олександр Ходаковський проїхав на автомобілі з оператором уздовж лінії зіткнення і прокоментував зміцнення. Про це повідомляє "Кореспондент".

Українська армія майже безперешкодно може зайти в Донецьк, заявляє у своєму ролику на сервісі Youtube опальний командир сепаратистського батальйону Схід Олександр Ходаковський.

Автор матеріалу: 
Женя Степко
Теги: 
бойовик, днр, товстий, фото
Суспільство
17.07.2018
Вибір редакції, Столиця
17.07.2018
Він намагався до останнього дня виходити на роботу
0
0
22:11 17.07.2018
Україна досі пасе задніх в економічних рейтингах. Але звітувати ж перед народом треба
0
0
21:48 17.07.2018
На Пашинського завели ще одну справу, але навряд чи йому дадуть хід, вважає блогер
0
0
21:35 17.07.2018
Інколи дається, що деякі батьки втратили здоровий глузд
0
0
20:42 17.07.2018