Надія Савченко поділилася обуренням з приводу умов проживання у в'язниці.

За її словами: “Коли знаходишся у в'язниці, у тебе камера зазвичай від 5 до 7 метрів. І зір звикає до ближньої відстані. Ти втрачаєш зір, у тебе розвивається близорукість, тому що ти не можеш дивитися далеко. 

І коли я захожу до Апеляційного суду, де такі гарні панорамні вікна, я стараюся дивитися вдалечінь. Тому що коли дивишся вдалечінь, концентруєшся на антені, будівельному крані, на якіхось гілках дерева - витягуєш зір. І він відновлюється знову. Тому я тут ловлю момент".

Як відомо, Савченко підозрюється в підготовці державного перевороту. Крім того, колишній нардепці інкримінують взаємодію з ватажками проросійських бойовиків терористичних угруповань "ЛДНР", змову з керівником центру визволення полонених Офіцерський корпус " Володимиром Рубаном та підготовку теракту у Верховній Раді.

Популярні новини зараз

Президент поспіхом покинув країну на літаку: "Злочини проти волі народу"

Українці масово тікають з Польщі: часу залишилося мало, країна на межі

Головне за ніч: нове "Межигір'я" Януковича, штрафи євробляхерам та болюча правда про онкохвору Заворотнюк

Головне за день суботи 9 листопада: обман Заворотнюк, затримання українця у Польщі, сімейний альбом Зеленського та тирада на "москалів" від Фаріон

Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", колишня народна депутатка відмовилася проходити поліграф у зв'зяку з тим, що до процесу проведення експертизи не був допущений адвокат.

Також "Знай.ua" писав про те, що справою Надії Савченко з недавнього часу буде займатися новий адвокат - Олександр Тананакин.