Надія Савченко поділилася обуренням з приводу умов проживання у в'язниці.

За її словами: “Коли знаходишся у в'язниці, у тебе камера зазвичай від 5 до 7 метрів. І зір звикає до ближньої відстані. Ти втрачаєш зір, у тебе розвивається близорукість, тому що ти не можеш дивитися далеко.

І коли я захожу до Апеляційного суду, де такі гарні панорамні вікна, я стараюся дивитися вдалечінь. Тому що коли дивишся вдалечінь, концентруєшся на антені, будівельному крані, на якіхось гілках дерева - витягуєш зір. І він відновлюється знову. Тому я тут ловлю момент".

Як відомо, Савченко підозрюється в підготовці державного перевороту. Крім того, колишній нардепці інкримінують взаємодію з ватажками проросійських бойовиків терористичних угруповань "ЛДНР", змову з керівником центру визволення полонених Офіцерський корпус " Володимиром Рубаном та підготовку теракту у Верховній Раді.

Популярні новини зараз

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Тіна Кароль зізналася, чому відмовилася від м'яса: "Я прокинулася і відчула..."

Головне за ніч: "втеча" Віктора Павліка і Реп'яхової, НП в літаку, Полякова без волосся і загадкова загибель українки

Дівчина з найбільшими сідницями засунула пляшку в труси, ледь не тріснули

Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", колишня народна депутатка відмовилася проходити поліграф у зв'зяку з тим, що до процесу проведення експертизи не був допущений адвокат.

Також "Знай.ua" писав про те, що справою Надії Савченко з недавнього часу буде займатися новий адвокат - Олександр Тананакин.