Надія Савченко поділилася обуренням з приводу умов проживання у в'язниці.

За її словами: “Коли знаходишся у в'язниці, у тебе камера зазвичай від 5 до 7 метрів. І зір звикає до ближньої відстані. Ти втрачаєш зір, у тебе розвивається близорукість, тому що ти не можеш дивитися далеко.

І коли я захожу до Апеляційного суду, де такі гарні панорамні вікна, я стараюся дивитися вдалечінь. Тому що коли дивишся вдалечінь, концентруєшся на антені, будівельному крані, на якіхось гілках дерева - витягуєш зір. І він відновлюється знову. Тому я тут ловлю момент".

Як відомо, Савченко підозрюється в підготовці державного перевороту. Крім того, колишній нардепці інкримінують взаємодію з ватажками проросійських бойовиків терористичних угруповань "ЛДНР", змову з керівником центру визволення полонених Офіцерський корпус " Володимиром Рубаном та підготовку теракту у Верховній Раді.

Популярні новини зараз
Пенсіонери змушені повертатися до роботи: стає питанням виживання Штрафи за оренду житла: до чого готуватись Залишать лише один вид допомоги: в Україні скасують усі соцвиплати Пенсіонерам нарахують підвищені пенсії: хто та які доплати отримає у квітні
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", колишня народна депутатка відмовилася проходити поліграф у зв'зяку з тим, що до процесу проведення експертизи не був допущений адвокат.

Також "Знай.ua" писав про те, що справою Надії Савченко з недавнього часу буде займатися новий адвокат - Олександр Тананакин.