Державний Ощадбанк закриває відділення виходячи з показників економічної ефективності. Про це заявив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний в інтерв'ю Економічній правді.

"Головний критерій – економічна ефективність та економічна обґрунтованість нашої присутності в тому чи іншому регіоні. Ми розуміємо, що оскільки банк продовжує процес модернізації, то філія - це точка, куди повинні бути направлені інвестиції, щоб її розвивати", - сказав він.

За словами Пишного, мережа відділень Ощадбанку продовжить скорочуватися.

"Абсолютно вся мережа філій, яка підпадає під скорочення, є економічно неефективною. Левова частка відділень "Ощаду" знаходиться в сільській місцевості. Надалі відбуватиметься не просто механічне скорочення, а оптимізація мережі з застосуванням принципів геомаркетингу, які визначають оптимальне місцезнаходження відділення з точки зору бізнесу", - заявив голова правління Ощадбанку.

Популярні новини зараз
Молодь масово кидає роботу заради "мікро-пенсії" - що означає новий тренд Військовий заявив, що йому "не шкода цивільних" після трагедії у Кривому Розі: "Якщо батьки ухилянти – ні" Одна помилка — і пенсія зникне: українцям посилили вимоги "Бусифікації" кінець? Верховна Рада взялася за перевірку зловживань ТЦК
Показати ще

За його словами, відділення нового формату показують набагато кращі економічні результати.

"За три роки ми створили 600 відділень нового формату. В деяких випадках їх ефективність вище в два рази. В середньому в системі вони працюють на 40% краще, ніж філії традиційного формату", - сказав Пишний.

Він додав, що рішення про закриття відділення приймається після комунікації з місцевими органами влади.

"Ми пояснюємо свою аргументацію і говоримо: дивіться, якщо вам потрібно, щоб тут функціонувало відділення і ви вважаєте, що вам необхідно, ми б хотіли, щоб в цьому відділенні обслуговувалися клієнти, селянські і фермерські господарства, бюджетні організації. Дайте нам найменьші підстави залишитися там. В 3/4 випадків - це безрезультатно. Ми приймаємо рішення про закриття філій", - заявив він.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що двійник Ощадбанку полює на українців. Фахівці з Ощадбанку попереджають своїх клієнтів про можливу небезпеку. Мова йде про використання послуг банківської установи за допомогою сайту.