Напевно, всі вже чули, що скоро в Україні буде нова епідемія грипу, яка буде страшніше, ніж в 2016. Такі ми чуємо майже кожен рік, тому мало хто звертає на подібні новини увагу. Симптоми і як вилікуватися від грипу знає практично кожен, але от, що не можна робити при грипі знають не всі. Саме про це ми і хотіли б вам розповісти.

Що не можна робити при грипі: не виходьте з дому

Звичайно, в перші пару годин, коли ви помітили температуру близько 37, ви себе особливо не шкодуєте, і їдете робити заплановане. А це даремно, при грипі не можна виходити з дому, а особливо в перші години, поки інфекція тільки проявилася. Через пів дня ваша температура може непомітно зрости до 40. До того ж, подумайте про оточуючих, вже давно доведено, що грип передається дуже швидко і дуже просто.

Що не можна робити при грипі: будинок – це не лікарня

Потрібно постаратися дати хворому окрему кімнату, посуд та інші предмети особистої гігієни. Убезпечте себе, інакше будете відпочивати вдома удвох. До того ж, якщо ви будете довго перебувати в одному приміщенні з хворим, то рекомендується приймати противірусні ліки.

Популярні новини зараз

Кума Марічки Падалко Лідія Таран розкрила 5 фактів про іменинницю: про що мріє телеведуча у 45

Полякова, Осадча, Цибульська чекають на появу цієї крихітки: хто батько

Приватний вертоліт впав біля траси, є загиблі: рятувальники пробираються крізь туман

Молода українка померла під час пологів на руках у байдужих лікарів: маля ніколи не поцілує маму

Показати ще

Що не можна робити при грипі: самолікуванню – ні

Звичайно, бабусині методи хороші. Були в її молодості. Зараз у кожного є можливість сходити до лікаря, який випише вам потрібні ліки. І головне, що вони вам допоможуть. Не потрібно займатися незрозуміло чим, якщо є можливість швидко вилікуватися. До того ж самолікування може тільки погіршити ситуацію.

Що не можна робити при грипі: не потрібно приймати антибіотики

У першу чергу тому, що вірус грипу зовсім нечутливий до антибіотиків. Та й крім цього, такі ліки просто вбивають вашу мікрофлору, на відновлення якої треба чимало часу.

Що не можна робити при грипі: гаряча ванна протипоказана

Взагалі, під час грипу не можна ніяких речей, які нагрівають організм. Погодьтеся, як мінімум нелогічно до 40 градусів тіла ще додавати умовну грілку.

Дивіться: В Україну йде Гонконгський грип: чи є вакцина

Тепер ви знаєте, що не можна робити при грипі, і зумієте швидко вилікуватись, якщо захворієте.