Пам'ятаєте ведучого Савіка Шустера? Людину, яка могла ставити у глухий кут незручними питаннями, викликала шквал критики на свою адресу, а потім випадково зникла з поля зору? Так от, якби ви його зустріли зараз на вулиці, то навряд чи впізнали – настільки змінився.

Нове життя Шустера

Тривалий час він не виходив на публіку, аж раптом з'явився в новому іміджі. Популярний колись телеведучий тепер спробує себе в новій ролі: Савік Шустер написав книжку. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив генеральний директор каналу "3S.tv" Павло Єлізаров:

"У Савіка в руках перший екземпляр його книги ... його емоції не передавані... Ніколи його таким не бачив. В добрий час", – написав він.

Відомо, що книжка Шустера називається "Свобода слова проти страху і приниження. Соціальний експеримент у прямому ефірі і перша карта емоцій України".

Популярні новини зараз
Українці масово скаржаться на затримку пенсій: ПФУ намагається пояснити ситуацію Головні новини за 6 жовтня: розкрита таємниця Валерія Залужного, ціни на яйця, Потап у воїнів ЗСУ та скиглення пропагандистів Тарас Тополя з "Антитіл" подбав про сирот, чиї батьки загинули в бою за свободу України: "Частина допомоги вже надійшла" У путіна залишилося всього два сценарії, як закінчити війну в Україні: обидва програшні для диктатора
Показати ще

Яким був Савік Шустер раніше?

Са́вік Шу́стер — журналіст із канадським та італійським громадянством, автор і ведучий програми "Шустер LIVE", засновник ТОВ "Савік Шустер Студія". Володіє мовами: литовською, російською, англійською, французькою, італійською, івритом, німецькою, розуміє й обмежено говорить українською.

У 1988 році Савік запропонував серію репортажів з війни в Демократичній Республіці Афганістан російською мовою для "Радіо Свобода". Журналістська діяльність Савіка Шустера неодноразово піддавались критиці в Україні та в путінській РФ. Ряд оглядачів звинувачував його студію у використанні маніпуляційних технологій та відвертих фальсифікацій у його програмах.

За словами директора фонду "Демократичні ініціативи", старшого наукового співробітника Інституту соціології НАНУ Ірини Бекешкіної, Савік Шустер використовував в ефірі свого політичного ток-шоу маніпулятивні технології. У ході програми "Шустер Live" 21 жовтня 2011 року він задав присутнім запитання: "Чи має право Європейський Союз нав'язувати свої правила Україні?".

Дивіться: чим зараз займається Савік Шустер?

Як повідомляв портал "Знай.ua", Євробачення втратило найкрасивішу ведучу світу – Галь Гадот, зірка фільму "Диво-жінка" відмовилася брати участь у конкурсі наступного року.