Україну тотально поглинула корупція, і начебто на вищих рівнях влади країна декларує боротьбу з цією проблемою, за фактом як в байці "віз і нині там".
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПо всій країні корупціонери за допомогою продажної судої системи відновлюють своє “чесне” ім’я, посаду та навіть мають нахабство вимагати зарплатню за простій. Про це пише Рoliteka.
Ось такий резонансний випадок стався на Волині, де в березні 2018 року було звільнено директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ростислава Руденка.
Причиною його звільнення стали неодноразові сигнали про те, що він як посадова особа, порушував закон «Про запобігання корупції». Зокрема, розписував доручення і підписував договори то з невісткою, то з сином і дочкою, які працюють в системі безоплатної вторинної правової допомоги. При цьому зараз корупціонер Руденко не тільки не збирається відмовлятися від своєї посади, але ще і хоче стягнути зарплату за весь час після звільнення.
Тим часом судові засідання більше схожі на фарс. І це при тому, що Україна декларує на всіх рівнях, що системно і беззастережно бореться з корупцією. Зокрема, судовий процес зробили закритим – вивели із залу суду представників ЗМІ.
Крім того, суд відмовився витребувати докази – інформацію від НАЗК про те, чи існував у позивача в сфері виконання ним службових повноважень приватний інтерес, обумовлений сімейними відносинами з сином, який є адвокатом і включений до реєстру адвокатів, які надають БВПД.
Відзначимо, напередодні Державна казначейська служба України похвалилася ганебними досягненнями. Так, напередодні в відомстві повідомили, скільки грошей було конфісковано за рішенням судів до корупціонерів з початку року.
Як йдеться у відповіді Держказначейства на запит проекту «Марлін», мова йде про суму понад 61 тисячі гривень (2 303 доларів або 1 989 євро). Лише ці ганебні крихти змогли конфіскувати у корупціонерів в період з січня по травень 2018 року.