Послом у Вірменії призначений генерал-лейтенант Петро Литвин. Про це повідомляє прес-служба президента України Петра Порошенка.

"Призначити Литвина Петра Михайловича Послом України в Республіці Вірменія", - написано в опублікованому указі.

Відомо, що з травня 2012 Петро Литвин був командиром 8-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗСУ. Під час початку війни з Росією у 2014 він обіймав посаду командувача військами в секторі "Д" - оперативному районі дій сил АТО уздовж кордону з Росією.

Популярні новини зараз
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати
Показати ще

Литвина звинувачували в тому, що в серпні 2014 року він залишив своїх бійців під Іловайском, в результаті чого українські сили були оточені проросійськими бойовиками. Втім, розслідування Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради показало, що інформація про втечу не відповідає дійсності.

Нагадаємо, що Петро Литвин - рідний брат екс-глави Адміністрації президента Володимира Литвина і колишнього голови Державної прикордонної служби генерала армії Миколи Литвина.

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа", екс-голова Донецької обласної держадміністрації Павло Жебрівський, 11 червня вирішив покинути своє крісло, отримав нову посаду. Президент України Петро Порошенко призначив Жебрівського аудитором Національного антикорупційного бюро.

Про це свідчить президентський указ №169 від 19 червня.

"Визначити до складу комісії зовнішнього контролю на проведення незалежної оцінки (аудиту) ефективності діяльності Національного антикорупційного бюро України Жебрівського Павла Івановича", - йдеться в документі.

Указ набирає чинності з дня його опублікування. Відомо, що до того як очолити Донецьку ОДА він обіймав посаду керівника Антикорупційного управління Генеральної прокуратури України.

Нагадаємо, в будівлю Верховної Ради за адресою Грушевського, 5 у Києві, як виявилося, можуть вільно потрапити не тільки самі народні обранці, їх помічники, або журналісти. Кулуари останнім часом просто кишать різного роду сумнівними особистостями, які проникають в ці стіни, як тільки можуть.