Існує безліч факторів, які можуть вплинути на сексуальний потяг і задоволення. Нове дослідження вчених показує, якщо ви не насолоджуєтеся сексом стільки, скільки звикли раніше, ваш сон може бути однією з причин відсутності задоволення.

У порівнянні з жінками, які сплять менше рекомендованих семи восьми годин, менш схильні до сексуальної активності зі своїми партнерами. Жінки, які брали участь в експерименті, які мали повноцінний восьмигодинний сон не скаржилися на сексуальну активність. За підсумком досвіду, було виявлено, що ті, хто набрав більше балів за показниками безсоння, мали найнижчі показники сексуального потягу.

У дослідженні розглядалися дані майже 100 000 жінок у віці від 50 до 79 років. Більше половини (56 відсотків) жінок повідомили, що вони менш задоволені своєю нинішньою сексуальною активністю, а 52 відсотки повідомили про підвищену сексуальну активність з партнером.

Як правило, жінки стикаються з проблемами сну і сексуального функціонування під час і після менопаузи, тому вона не можна відразу сказати, чи відноситься цей висновок до молодих жінок. Але інші дослідження запропонували більш широку асоціацію, в тому числі дослідження 2015 року, в якому жінки в коледжах, отримали більше сну вночі, мали більш високий рівень генітального збудження на наступний день.
Проблеми зі сном часто погіршуються з віком, і вони можуть також сприяти проблемам зі здоров'ям, включаючи хвороби серця, високий кров'яний тиск і депресію. Тому, щоб переконатися, що сон був незалежно пов'язаний з сексуальним задоволенням, і що обидва ці фактори викликані ними, дослідники зробили два різних розрахунку, що регулюють такі речі, як хронічна хвороба, вік, сімейний стан, куріння, використання антидепресантів і високий рівень стресу.

Автори експерименту визнають, що вони не могли контролювати всіх потенційних осіб і що дослідження все ще не в змозі визначити до кінця причинно-наслідкові зв'язки.

Популярні новини зараз

Лідія Таран заради краси довірилася людині в білому халаті - "Спецоперація"

"Океан Ельзи" зі Святославом Вакарчуком викликав ностальгію несподіваною згадкою: "Хто ж знав..."

Оля Полякова похизувалася своїм будинком на березі озера: "Десь у Франції"

Українки з Дубая після прильоту до Києва заговорили про жахи в'язниці: "Ми молилися щодня"

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" розповів про те, що чоловіче безпліддя - це коли у чоловіка мало шансів зробити жінку вагітною. Це звичайно залежить від якості його сперматозоїдів. Важливим аспектом якості сперми є кількість або концентрація сперматозоїдів. Безпліддя може бути викликане іншими причинами: особливість генетики, загальний стан здоров'я, придатність, хвороби і дієтичне забруднення. Лікарі рекомендують дотримуватися здорового способу життя і дієти.