Скандальний російський пропагандист Дмитро Куліков в ефірі одного з російський телеканалів безглуздо пожартував, що українці були прадавніми предками мавп. Про це повідомляють російські ЗМІ. Свій скандальний вислів він зробив з ціллю продемонструвати обурення кремлівський ботів через бажання українців відмовитись від раніше прийнятої ними теорії єдності з росіянами та повної залежності від них. Відомо, що цинічна фраза Куликова прозвучала в ефірі пропагандистської програми "Вечір з Володимиром Соловйовим" на телеканалі "Росія 1".
Так, він розповів, що спочатку з'явились так звані стародавні укри, а вже потім від них пішли мавми.  "Спочатку з'явилися стародавні укри, потім від них мавпи, а вже від мавп всі інші люди, якщо слідувати теорії Дарвіна, розумієте?" - єхидно сказав путінський підлабузник, який регулярно виступає на російському телебаченні з антиукраїнськими висловлюваннями. Крім того раніше професор Вищої школи економіки, ще один з пропагандистський рупорів Кремля Олексій Плотніков образливо висловився про Україну як державу, назвавши її "Малоросією" і "Хохляндією". Більше того він зазначив, що імовірно може настати час, коли "велика" російська нація буде звільняти Україну. Адже і сам є ніби етнічний українцем. "Коли настане час Ч, ми, можливо, будемо разом із вами звільняти Україну. У мене в самого восьмушка української крові, я хохол нормальний такий", - з насмішкою зазначив він. Потім історик підкреслив, що впевнений у тому, що більша частина населення України чекає зміни "режиму" і дружелюбно налаштована відносно країни-агресора. Висловлюючи цю думку, він і дозволив собі застосувати стосовно суверенної держави образливі аналоги її назви з проросійським підтекстом. "Я абсолютно переконаний в тому, що зовсім не вся Україна або не більша частина України, як зараз кажуть, вже залякана і вже у неї змінився менталітет. Україна, Малоросія, Хохляндія - називайте як завгодно - чекає свого часу. І коли цей час прийде, вона звільниться", - підсумував він. Разом з тим варто додати, що знаменитий російський коментатор Василь Уткін, який більше не співпрацює з Першим російським каналом, прокоментував програшний матч збірної Сербії у поєдинку проти збірної Бразилії (0:2) на чемпіонаті світу. 
Зробив Уткін це незвично. Російський журналіст залишив у своєму твіттері пост українською мовою. "Мітрович - ганчірка. Бугай під сотню кг. Забити не може, силову боротьбу програє у вирішальний момент і ниє-ниє-ниє... Цікавий гравєць, алє душею боягуз-боягуз!", - написав Уткін. Топ-5 пропагандистів Кремля: хто в Росії формує громадську думку - Громадянська оборона
 Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що на КремльТБ різко "забули" про Україну.