Два роки ходила Ірина Ноздровська до прокуратури, потім її вбили за те, що домагалася справедливості.

І вже сьомий раз небайдужа громадськість приходить до прокуратури та проситься на прийом до прокурора Київської області Чібісова, але жодного разу за весь цей час він не вийшов до людей і не запросив до кабінету батьків Ірини.

даємо, 9 січня у селі Демидів під Вишгородом поховали адвоката і правозахисницю Ірину Ноздровську. Вона була знайдена вбитою 1 січня. Ірині Ноздровській було завдано 15 колотих ран, частина з яких були несумісні з життям.

Популярні новини зараз

Помер соліст "Піснярів" Леонід Борткевич

Померла радянська акторка Серафима Холіна - страждала останній рік від альцгеймера

Вдова Кернеса Гайсинська позбулася двох "дітей" покійного мера

Лікар показав українцям, як заражається більшість людей: "Антитіла не назавжди"

Показати ще

Під час слідчого експерименту головний підозрюваний у вбивстві Ірини Ноздровської Юрій Росошанський не зміг донести статиста. На цю подробицю звернув увагу адвокат сім’ї загиблої Анатолій Худяков. Раніше про те, що Россошанський не є вбивцею, говорила дочка Ноздровської.

Раніше "Знай.uа" писав про те, що Шевченківський районний суд Києва продовжив запобіжний захід підозрюваному в убивстві правозахисниці Ірини Ноздровської Юрію Росошанському до червня. Як повідомила прес-служба суду в Faceboоk, було розглянуто відповідне клопотання щодо тримання під вартою.