Заступник в. о. голови МОЗ України Уляни Супрун Олександр Лінчевський заявив, що витрачати гроші на онкохворих недоцільно, оскільки "вони все одно помруть".

Відомий юрист Михайло Шнайдер прокоментував на своїй сторінці скандальну заяву заступника Супрун. Він сказав, що це "можна охарактеризувати одним єдиним словом - Геноцид".

Знакомьтесь это заместитель Министра здравоохранения Украины Александр Линчевский. Саша считает, что лечить Онкобольных...

Posted by Mihail Shnayder on Sunday, 3 June 2018

"Знайомтесь це заступник міністра охорони здоров'я України Олександр Лінчевський. Саша вважає, що лікувати онкохворих Українців, це пуста трата бюджетних коштів. Адже вони все одно помруть. Ось, що він заявив під час свого виступу в Рахунковій палаті України: "Друзі, колеги! Це Рак. Вони всі помруть. Вони всі помруть без варіантів. І ефективність цієї програми нуль відсотків", - пише Шнайдер.

Популярні новини зараз

"Холостячку" Злату Огнєвіч роздягли і розглянули з усіх боків на першому груповому побаченні: мокра і в пелюстках троянд

Юрій Ткач з "Кварталу 95" мало не вибив око Євгену Кошовому через окуляри: "Вибачте"

Дізналася про весілля Мурата? Ані Лорак з розбитим серцем звернулася до колишнього чоловіка

Учасниця "Холостяка" пройшла у Фінал "Міс Україна-2021": не" Зайка", і не Анна Богдан

Показати ще

Юрист заявив, що вже "давно звик до цинізму" українських чиновників.

"Я вже давно звик до цинізму українських чиновників. Але те, що заявив Лінчевський, це дійсно страшно. А ще страшніше, що це позиція цілого Міністерства. Супрун неодноразово заявляла про наміри припинити фінансування онкохворих українців. Все це можна охарактеризувати одним єдиним словом - геноцид", - пише юрист.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа"громадськість шокувала скандальна заява заступника в. о. голови МОЗ України Уляни Супрун. Олександр Лінчевський сказав, що витрачати гроші на онкохворих недоцільно, оскільки "вони все одно помруть".

Таку заяву Лінчевський зробив під час виступу в Рахунковій палаті України під час розгляду звіту про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених Міністерству охорони здоров'я для лікування громадян України за кордоном.

Нагадаємо, в.о. глави МОЗ Уляна Супрун розвінчала міф про користь магнітотерапії, яка до цих пір застосовується в деяких сучасних клініках України.

Як написала вона на своїй сторінці, ця "терапія" не має нічого спільного з лікуванням або профілактикою захворювань. Більшість новітніх досліджень показали, що магнітотерапія не надає жодних ефектів на організм.