Нещодавно у мережі з'явилися відеодокази дачі знаменитого "радикального" хабара для в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун. Відомо, що хабар Супрун пропонував мер міста Вишневе Ілля Диков та помічник Олега Ляшка - Олег Богачов за сприяння від Супрун в отриманні коштів міжнародних організацій для закупівлі магнітно-резонансного томографа для Вишнівської міської лікарні. Розбір польотів у резонансній справі зробили у випуску "Секретних матеріалів".

Відомо, що викрити мера мальовничого міста Вишневе вдалося завдяки операції під назвою "Хабар", яку провернули антикорупційні детективи.

Питання безкоштовної квартири особисто обговорює з Улляною Супрун мер міста Ілля Діков. Уся справа у медичному пристрої - мамограф. Домовленність така: фігуранти справи дають в.о. міністра квартири - взамін на незаконну закупку важливого обладнання у міську лікарню.

Це обладнання потрібно було мерові для перетворення звичайної міської лікарні в дорогокоштовну платну поліклініку.

Популярні новини зараз

Можуть "задушити": до медуз і бліх в Азовському морі додалися "зарості" водоростей

Юрій Горбунов відлітає з охопленої пожежами Туреччини з вагітною Катею Осадчою: "Треба дочекатися"

Солістка GO_А Катерина Павленко чесно розповіла Катерині Осадчій про стосунки з Maneskin: "Роман з фронтменом"

"Юру більше не побачимо": Шатунова з "Ласкового мая" похоронили, з'явилися фото з кладовища

Показати ще

"Добу вона працюватиме як звичайна поліклініка, добу - як платна лікарня", - зізнався сам мер на приховану камеру.

Він відверто розкриває цілу схему, як можна заробляти на здоров'ї людей.

"Ми беремо 50% на соціальні: тобто ветерани, малозабезпечені і так далі... Йдуть, грубо кажучи, в день по 10 талончиків, А інші 10, відповідно (будуть продаватися, - ред.)", - не без зайвої перестороги говорить мер на відео.

За мовчання та співпрацю Супрун пропонували "гідну подяку" - квартиру у новобудові. Відомо, що міністр она змову не пішла і одразу після зухвалої пропозиції подзвонила у НАБУ.

Журналісти передачі дізналися, що такий бажаний мамограф уже є у міській лікарні Вишневого: уже 6 років він стоїть у нерозібраному стані і не зрозуміло чому ним не користуються лікарі. Відомо, що перший мамограф Вишневій лікарні подарував одіозний екс-регіонал Петро Мельник.

Так само не зрозуміло, чому Іван Діков просив у Супрун ще один дорогокоштовний прилад, якщо такий самий стоїть у закутках лікарні під величезним слоєм пилу.

Тобто, мер Вишневого Ілля Діков провернув подвійну схему: маючи два подарованих мамографи - один він продасть будь-якій приватній клініці, а інший поставить у міській лікарні, яка теж періодично працюватиме у режимі дорогокоштовної поліклініки.

Раніше портал "Знай.ua" передавав про головні розвінчані міфи Супрун.