Існує ряд мінералів, які повинні надходити в організм щодня в кількості 100 міліграм. Вони незамінні для повноцінної роботи організму і життєдіяльності.

Деякі з них відповідають за стан зубів, кровоносну систему, мозкову життєдіяльність, надають позитивний вплив на нервову систему і відповідають за наш настрій.

Кожен повинен знати ці 7 мінералів і намагатися вживати продукти, які їх містять, щоб насичувати свій організм і всієї родини.

Фосфор
Він як і кальцій формує зубну і кісткову тканину, допомагає щитовидній залозі здійснити регуляцію обміну речовин. Фосфор міститься в м'ясі і червоній рибі.

Магній
Бере участь у більш ніж 300 біохімічних процесах, які відбуваються в організмі. Магній стабілізує роботу нервової системи. Його можна отримати, вживаючи цільні зерна, горіхи, листові овочі.

Популярні новини зараз

"Холостячка" Леся Нікітюк оголила принади в халатику, попри лютий мороз

Біля Туреччини потонув російський корабель з українцями на борту: є загиблі

15-річна донька Полякової вперше знялася напівоголеною: прикрила груди стрічкою

Колишня Узєлкова Боржемська після побачення заговорила про велике кохання: "Вік не має значення"

Показати ще

Натрій
Працює для поповнення водного балансу в організмі, сприяє безперебійній роботі кров'яного тиску і стабілізує об'єм крові. Цей мінерал виробляється в процесі теплової обробки продуктів.

Хлор
Мінерал, який відповідає за роботу травної системи, утворює соляну кислоту в організмі. Вона допомагає вивести з бактерії з шлунка. Хлор не міститься ні в одному продукті в чистому вигляді.

Сірка
Необхідна для утворення хряща і інших тканин. Вона міститься в продуктах багатих на білок, таких як гриби, риба, м'ясо.

Калій
Він як і натрій стежить за водним балансом в організмі. Як показують попередні дослідження медиків, калій допомагає знижувати кров'яний тиск. Мінерал міститься в овочах і фруктах, а так само в м'ясних і молочних продуктах.

Важко дотримувати правильного раціону харчування, щоб повноцінно давати організму необхідну дозу мінералів. Якщо ви не вдається поповнювати організм повноцінно з продуктів, для цього можна пропити курс вітамін.

Раніше портал "Знай.ua" розповів про те, що спіруліна має різне застосування. Крім біодобавки, спіруліну можна додавати в корм при розведенні риб і тварин, порошок спіруліни застосовується в косметології і останнім часом вважається одним з найефективніших засобів, що омолоджують, який володіє потужним антиоксидантом.