Міжнародні інвестори відмовляються інвестувати в Україну не тільки через бойові дії на Донбасі. Величезний вплив робить нестабільність економіки країни.

Про це повідомив президент Української національної іпотечної асоціації Сергій Волков, передає ZN.UA. Він зазначає, що ситуацію можна виправити за допомогою давно напрацьованих в міжнародній практиці механізмів, таких як сек'юритизація.

Це спосіб залучення інвестицій шляхом розміщення цінних паперів, що погашаються майбутніми грошовими надходженнями від активів, які відділяються і служать джерелом майбутніх розрахунків з інвесторами.

"Стимулювання залучення інвестицій в довгострокові проекти з розвитку транспортної, енергетичної, житлово-комунальної та соціальної інфраструктури може бути реалізовано у вигляді запуску в обіг інфраструктурних облігацій, за якими виконання зобов'язань забезпечується власне активами, створюваними на залучені кошти, - платежами за користування, абонплатою, зборами і т.д. ", - пояснив Волков.

Подібний механізм, за словами експертів, дозволить банкам позбутися проблемної заборгованості і ефективно контролювати стягування боргів. Фінустановам не доведеться проводити тривалі процедури, що передують списанню безнадійних активів з балансу. Після того, як банки звільняться від проблемних активів, у них з'явиться можливість відновити кредитування.

Популярні новини зараз

Біль, температура і слабкість: доктор Комаровський розповів, як уберегти дітей від теплового удару

Анна Богдан заговорила про зради після фіналу "Холостяка": "Ніколи не пробачу"

Дружина Віктора Павліка вперше вийшла в світ з сином: "Найстрашніший момент"

Анна Богдан задовольнила красунчика руками, і це не "Холостяк" Заливако

Показати ще

Волков підкреслив, що впровадження сучасних фінансових механізмів дозволить пожвавити реальний сектор економіки - будівництво житла, промисловості, розвиток інфраструктури.

Крім того, з'явиться можливість убезпечити від розкрадання та знецінення пенсійні заощадження після проведення профільної реформи.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, в Дніпрі з'явиться сучасна котельня, яка зможе працювати без використання газу.