В Україні все частіше розгораються дискусії з приводу вільного володіння зброєю. Вона, в першу чергу, має допомогти задовольнити базовий інстинкт самозбереження.

Про це повідомив керівник Української асоціації власників зброї Георгій Учайкін в ефірі програми DIDKOVSKY ON, за якою можна постійно слідкувати на Facebook-сторінці інформаційного порталу "Знай.ua". Він розповів, що у XXI сторіччі пістолет вважають нормальним інструментом для самозахисту.

У попередні періоду, за його словами, для цього використовували холодну зброю, таку як шпаги та мечі. Але Учайкін впевнений, що у нинішніх реаліях право на володіння зброєю на законодавчому рівні неможливо. Причина в тому, що Кримінальний кодекс не завжди буде на стороні того, хто захищатиме своє життя зі зброєю в руках.

"Право на захист життя існує від народження. Бо якщо ми не захищатимемо власне життя, люди які залежать від нас - діти, дружина, батьки, онуки, вони всі будуть розвиватися й ставатимуть на ноги або доживати свій вік без нашої допомоги. Тому це відповідальність кожного", - наголосив Учайкін.

Популярні новини зараз
Фруктів не наїмося: який дефіцит чекає Україну Залишать голими та босими: комунальники пообіцяли "не райдужну перспективу" всім боржникам Комунальники масово подають до суду на неплатників: яка заборгованість вважається критичною Перерахунок пенсій з 1 травня: чого чекати стареньким
Показати ще

Він додав, що межа самозахисту дуже тонка. Права людини в цьому питанні закінчуються там, де починаються права іншої. Мова йде про приватну власність, право на захист честі, недоторканності та гідності. Учайкін сказав, що зброя дозволяє вирівнювати можливості різних людей.

Але той, хто захищається зі зброєю може опинитися на лаві підсудних через недосконалість українського законодавства. Цю людину в підсумку можуть звинувачувати у вбивстві, або в замаху на вбивство.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, українці виступають за легалізацію зброї, але проти цього виступають певні законодавчі органи.